یک فرد مبتلا به کرونا در نیشابور فوت شد

به گزارش وبلاگ هوانورد، رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور روز دوشنبه طی بیانیه ای از فوت یک بیمار هفتاد ساله مبتلا به کرونا در این شهر خبر داد.

یک فرد مبتلا به کرونا در نیشابور فوت شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ هوانورد، رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور روز دوشنبه طی بیانیه ای از فوت یک بیمار هفتاد ساله مبتلا به کرونا در این شهر خبر داد.

محسن عظیمی نژاد در این بیانیه گفت: از 20 بیمار دارای علائم بیماری دستگاه تنفسی فوقانی که طی هفته گذشته در بیمارستان 22 بهمن نیشابور بستری شده بودند، نمونه گیری شد و 10 نفر از آنان با بهبود شرایط و به دست آوردن سلامتی از بیمارستان مرخص شدند.

وی افزود: یک نفر از این بیماران که دارای سن بیش از هفتاد سال بود، شب گذشته فوت کرد که آزمایشات اولیه شواهدی مبنی بر ابتلای وی به کرونا را نشان می دهد.

وی گفت: به منظور نهایی نمودن تشخیص بیماری، مراتب از طریق انستیتوپاستور، آزمایشگاه مرجع ویروس شناسی ژنتیک دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال پیگیری است که نتایج آن به زودی از طریق روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.

عظیمی نژاد افزود: سایر بیماران بستری در بیمارستان تحت نظر بوده و علائم بالینی آن ها فرایند بهبودشان را نشان داده و منتظر نتایج اولیه آزمایشات آن ها هستیم که در صورت منفی شدن از بیمارستان ترخیص خواهند شد.

وی ادامه داد: شهفرایندان به پیام های آموزشی دانشکده علوم پزشکی و وزارت بهداشت توجه کنند و با رعایت مسائل بهداشت فردی به جلوگیری از انتشار ویروس کمک کند.

فرماندار نیشابور در ادامه اعلام نمود: اخبار مربوط به ورود کاروانی از قم به نیشابور صحت ندارد و اگر کسی اخباری در این زمینه دارد اطلاع دهد تا رسیدگی شود.

علیرضا قامتی خاطر نشان کرد: تنها مرجع رسمی اخبار مربوط به مبتلایان به کرونا، وزارت بهداشت است و شهفرایندان اخبار را فقط از مراجع رسمی پیگیری کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "یک فرد مبتلا به کرونا در نیشابور فوت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک فرد مبتلا به کرونا در نیشابور فوت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید