انتشار یک ویدئوی جنجالی از امیر قلعه نویی

به گزارش وبلاگ هوانورد، بدشانسی های امیرقلعه نویی که بعد از دو شکست پیاپی برابر استقلال و حذف از جام حذفی از راهنمایی سپاهان کناره گیری کرد با انتشار یک ویدئو از او کامل شد.

انتشار یک ویدئوی جنجالی از امیر قلعه نویی

به گزارش وبلاگ هوانورد ، ماه های اخیر برای امیر قلعه نویی اصلا خوب نبودند. او با سپاهان که رقیب اصلی پرسپولیس در قهرمانی بود نتایج خوبی نگرفت، رتبه دوم لیگ از دست رفت ،به خاطر حمله عصبی در بیمارستان بستری شد و بازی مهم تیمش برابر استقلال را از دست داد و در بازگشت بعد از شکست برابر نساجی ، در یک چهارم نهایی جام حذفی در یک بازی پرحرف و حدیث باخت و بعد از بازی بسرعت کناره گیری کرد. اما در فاصله سوت خاتمه بازی تا زمانی که قلعه نویی به رختکن رسیده و استعفایش را اعلام کند اتفاقاتی اتفاق افتاده است که حالا انتشار ویدئویی از این اتفاقات که او در متن آن است بدشانسی هایش را کامل می نماید.

یک ویدئوی جنجالی

از صبح امروز ویدئویی در کانال های تلگرامی از خاتمه بازی استقلال و سپاهان پربیننده شده که متعلق به برنامه فوتبال برتر است که دوشنبه بازی یک چهارم نهایی جام حذفی را مستقیم پخش کرد. اما جالب است این ویدئو را کسانی که دیشب فوتبال برتر را تماشا کردند در این برنامه ندیده بودند.

این ویدئو که انگار با موبایل، از زاویه بالا و از لای نرده راه پله آهنی که به سمت رختکن می رود فیلمبرداری شده ، امیر قلعه نویی را نشان می دهد که بعد از اتفاقات داوری این مسابقه و آن پنالتی بحث برانگیز که برای استقلال گرفته شد منتظر داوران است که از تصمیمات اشتباه تاثیرگذارشان انتقاد شدیدی بکند.

قلعه نویی که بعد از بستری شدنش در بیمارستان کمی لاغرتر شده ، با همان تی شرت سفید سه دکمه یقه دار، توی راهرور جلوی راه پله ها ایستاده تا داورها را ببیند و به محض دیدن بنیادی فر انتقادهای تندش آغاز می شود. برخلاف همواره که دور و برش چند نفری هستند این بار تنها ایستاده و با داوران جر و بحث می نماید. او در پاسخ به محمدرضا منصوری یاری داور مسابقه که چیزی را گفته می گوید: ندارید دیگه...ندارید. داور ان از او دور می شوند و او تنها در جهت خلاف آن ها و به سمت رختکن سپاهان راه می افتد. پایش که از دوران فوتبالش آسیب دیده هنوز انگار درد دارد چون کمی لنگ می زند. هیچکدام از سپاهانی ها نیستند و یا اگر کسی هم در صحنه هست از کنار آن می گذرد. تنها سیامک قلیچ خانی مدیررسانه ای یا به قول خود امیر، رفیق و برادرش که با فاصله چند متری از او حرکت می نماید. او بهتر از هر کسی قلعه نویی را می شناسد و می داند وقتی او آمپرش اینجوری چسبیده است نباید خیلی نزدیکش شود.

عصبانیتش اما فروکش نکرده است و در حالیکه بی تفاوت ماسکش را زیر چانه اش انداخته هنوز به غرولند ادامه می دهد: گند زدید به فوتبال ایران رفته... برمی شود و دستش را به سمت داورها که در پیچ تونل ناپدید شده اند می گوید: سرتاپاتون لجنه. دو باره به سمت رختکن راه می افتد و می گوید: سرتاپای این فوتبال را لجن گرفته.

این فایل چگونه منتشر شد؟

اما موضوع قابل توجه جدا از اتفاقاتی که در تونل منتهی به رختکن های استادیوم آزادی بعد از بازی حساس استقلال و سپاهان بین امیرقلعه نویی و داوران اتفاق افتاده ، این است که این ویدئو که در برنامه فوتبال برتر شب گذشته که به حواشی این بازی می پرداخت پخش نشد ، چگونه امروز روی کانال تلگرامی این برنامه نهاده شد و به سرعت هم وایرال شد؟

ظاهرا این اتفاق براثر یک ناهماهنگی بین عوامل پخش و ادمین های کانال فوتبال برتر بوده است که آیتم ها را از قبل روی حالت ارسال اتوماتیک قرار می دهند و این فایل با وجود اینکه در برنامه نبوده روی کانال منتشر شده است.

البته که هنوز امیرقلعه نویی و دیگر اشخاصی که در این صحنه نقش داشته اند اظهارنظری دررابطه با اتفاقاتی که در این ویدئو اتفاق افتاده نداشته اند.

منبع: جام جم آنلاین

به "انتشار یک ویدئوی جنجالی از امیر قلعه نویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار یک ویدئوی جنجالی از امیر قلعه نویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید