همه اخبار و مقاله ها

پارک علم و فناوری خلیج فارس سرباز امریه جذب می پذیرد

پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر از بین دانش آموختگان دانشگاهی اقدام به جذب سرباز امریه کرده است.

3 مهر 1399

هلاکت مزدوران ارتش سعودی در نزدیکی نجران به دست مقاومت یمن

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، یک منبع نظامی اعلام کرد که تعدادی از مزدوران وابسته به ارتش عربستان سعودی در جبهه نجران به هلاکت رسیدند.

3 مهر 1399

عربستان و امارات برای فراری دادن تروریست های زندانی نقشه دارند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اخبار العراق، عبدالامیر تعیبان نماینده استان ذی قار، اعلام نمود که عربستان سعودی و امارات با تهیه و تدارک نقشه ای به دنبال تخریب این استان هستند.

2 مهر 1399

تشدید فشار بر مسلمانان کشمیر همزمان با فرارسیدن سالروز لغو خودمختاری این منطقه

همزمان با نزدیک شدن اولین سالروز لغو خودمختاری کشمیر توسط هند، فشار بر مسلمانان مظلوم این منطقه به شدت افزایش یافته است.

1 مهر 1399

اقدام جدید شبه نظامیان کُرد و تروریست های آمریکایی برای غارت نفت سوریه

یکی از سناتورهای جمهوری خواه آمریکا گفت که فرمانده شبه نظامیان کُرد موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه با یک شرکت نفتی آمریکایی، قرارداد بسته است.

1 مهر 1399

ویدئو ، لحظه افتتاح نخستین فروشگاه عرضه کالاهای ایرانی در ونزوئلا

نخستین فروشگاه عرضه کالاهای مصرفی ساخت ایران موسوم به مگاسیس در شهر کاراکاس پایتخت جمهوری بولیواری ونزوئلا افتتاح شد.

1 مهر 1399

عرضه اینترنت پر سرعت بورس، برای سراسر کشور سرور مجازی بورس چیست؟

اینترنت بورسبرای فعالیت در بورس شما نیازمند یک اینترنت فوق العاده پر سرعت هستید، اینترنتی که بتواند شما را در رقابت های میلیونی و میلیاردی صف های خرید جای بدهد.

31 شهریور 1399

نانوذرات هوشمند برای رهایش انتخابی داروی شیمی درمانی به داخل تومور ساخته شد

برای جلوگیری از اثرات منفی شیمی درمانی، نانوذرات هوشمند ساخته شده که به صورت اختصاصی داروی شیمی درمانی را داخل تومور سرطان ریه رهاسازی می کند.

30 شهریور 1399

خبرنگاران استخراج مواد اولیه معدن زیرزمینی انگوران، سهم اساسی در تامین احتیاج کشور دارد

زنجان - خبرنگاران - استاندار زنجان گفت: به رغم اینکه زنجان، یکی از استان های معدنی کشور است اما هنوز هم بخشی از مواد اولیه و خاک معدنی وارد می گردد که استخراج مواد اولیه از معدن زیرزمینی سولفوره انگوران می تواند سهم اساسی در تامین نیازهای استان و کشور...

30 شهریور 1399

خبرنگاران سفر آمریکایی ها به منطقه در راستای ایران هراسی و بی ثباتی است

تهران - خبرنگاران - دستیار ارشد وزیر امور خارجه با اشاره به سفرهای اخیر مقام های آمریکایی به منطقه تاکید کرد: این تحرکات اقدامی در راستای ایران هراسی و بی ثباتی در منطقه است.

29 شهریور 1399

کفش باستانی سکایی 2300 ساله ای در رشته کوه آلتای کشف شد!

جذابیت مصنوعات باستانی همیشه تاریخ دانان، فرهنگ شناسان و حتی اهالی هنر را به شگفتی انداخته است. البته به ندرت پیش می آید که باستان شناسان بقایای چندهزارساله مصنوعات بشری را در شرایط سالم و نافرسوده بیابند.

28 شهریور 1399

خبرنگاران 2 گروه شکارچی متخلف در دامغان دستگیر شدند

سمنان-خبرنگاران- رییس اداره حفاظت محیط زیست دامغان گفت: 2 گروه شکارچی متخلف در اجرای عملیات کنترل و پایش محیط بانان در مناطق این شهرستان طی روزهای اخیر دستگیر شدند.

28 شهریور 1399

فوربز گزارش کرد؛ روزهای طلایی بزوش و آمازون در روزهای سیاه کرونا

خبرنگاران: علیرغم تاثیرات بحران همه گیری کرونا بر بازار خرده فروشی جهان، شرکت آمازون در سال جاری به طور چشمگیری رشد یافته است.

27 شهریور 1399

راه اندازی سامانه مانیتورینگ هوشمند برای مدیریت رفتار مشتریان

به گزارش خبرنگاران، محمد روزبه، مدیرعامل شرکت دانش بنیان در خصوص سامانه مانیتورینگ هوشمند برای مدیریت رفتار مشتری گفت: هدف از اجرای این طرح، توسعه سامانه داده کاوی با هدف تحلیل و مدیریت رفتار موجودیت ها از جمله مشتریان، تحت عنوان سامانه دایکر است.

27 شهریور 1399

زمان شکوفایی توخته فرا رسیده است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، مربیان رده های نوجوانان و جوانان، به خاطر عملکرد خوبی که در خصوص توخته داشته اند و این بازیکن را آماده موفقیت کرده اند، شایسته ستایش بسیارند.

26 شهریور 1399

وزیر خارجه لبنان: اجرای اصلاحات در لبنان همچنان ادامه می یابد

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، ناصیف حتی وزیر خارجه لبنان امروز پنجشنبه با ژان ایو لودریان همتای فرانسوی خود ملاقات و تبادل نظر کرد.

26 شهریور 1399

موتورسیکلت های زیر 250 سی سی در بازار چند؟

خبرنگاران: در شهرهای شلوغ بویژه پایتخت نشینان می توانند با استفاده از موتورسیکلت و رعایت نکات ایمنی، مدت زمانی کمتری را در ترافیک سپری کرده و خیلی زودتر از رانندگی با اتومبیل به مقصد خود برسد، اما در طول دو سال اخیر قیمت موتورسیکلت نیز درست...

25 شهریور 1399

چه عواملی روی بقای ویروس در محیط بسته تاثیر می گذارد؟

مدیر گروه بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: برای بقای ویروس در هوای اتاق یا فضای بسته یا جایی که نور خورشید وجود دارد، عوامل متعددی چون میزان تابش اشعه خورشید، رطوبت و دمای هوا تاثیرگذارند.

24 شهریور 1399

جاعل حرفه ای شناسنامه های مفقود شده بازداشت شد

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری جاعلی خبر داد که با جعل مدارک هویتی گم شده شهروندان، آن را در اختیار سایر افراد سود جو قرار می دهد.

24 شهریور 1399

نصیرزاده: کشتی را خوار نکنیم، مگر درگیری تن به تن فقط در کشتی است؟

رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی از اهالی این رشته خواست که بحث برگزاری لیگ برتر را شخصی نبینند و به جای ایجاد یأس و ناامیدی، در مورد برگزاری لیگ 99 راه چاره ارائه بدهند.

24 شهریور 1399
تعداد: (404)