عکس های سینمایی سه بعدی به سرویس عکس گوگل افزوده شدند

به گزارش وبلاگ هوانورد، امروز گوگل یک ویژگی جذاب جدید را به سرویس عکس های خود اضافه کرده است. به این ویژگی عکس های سینمایی (Cinematic Photos) می گویند و به طور اتوماتیک برای برخی از عکس های شما جلوه ای سه بعدی ایجاد می کند.

عکس های سینمایی سه بعدی به سرویس عکس گوگل افزوده شدند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این ویژگی در بخش خاطرات برنامه کار خواهد کرد، و شما مجبور نیستید کاری انجام دهید وعکس های Cinematic را در موارد برجسته اخیر خود در بالای شبکه عکس خود پیدا خواهید کرد.

این ویژگی می خواهد خاطرات را به روشی واضح تر و واقع بینانه تر زنده کند و از یادگیری ماشینی برای پیش بینی عمق تصویر و تولید نمایش سه بعدی صحنه استفاده می کند، حتی اگر تصویر اصلی شامل اطلاعات عمق دوربین نباشد. مرحله آخر متحرک سازی یک دوربین مجازی برای جلوه صاف و روان است، مشابه آنچه در فیلم ها می بینید و به همین دلیل نام این ویژگی عکس های سینمایی است.

این کار طی ماه آینده به تدریج در اختیار کاربران عکس قرار می گیرد. شما می توانید عکس های Cinematic را با ارسال آن ها به صورت فیلم فقط با چند ضربه با افراد به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این، گوگل فوتو همچنین دارای طرح های جدید کلاژ، طرح های غنی تر و با طراحی هنری است که با استفاده از هوش مصنوعی جمع و سبک می شوند، که انتخاب خود را بر اساس یافتن رنگ های مشابه با عکس ها و استفاده از آن ها برای برجسته کردن جزئیات خاص مانند قلم و رنگ پس زمینه انجام می دهد.

منبع: انتخاب

به "عکس های سینمایی سه بعدی به سرویس عکس گوگل افزوده شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس های سینمایی سه بعدی به سرویس عکس گوگل افزوده شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید