قرارداد بازیکن برزیلی پرسپولیس فسخ شد، جذب یک خارجی در دستور کار

به گزارش وبلاگ هوانورد، جونیور براندائو مهاجم اهل کشور برزیل که با رقمی قابل توجه به تیم فوتبال پرسپولیس پیوسته بود تا مسائل خط حمله این تیم را حل نماید، با آماری ضعیف و پرانتقاد به یک نیمکت نشین تبدیل شد.

قرارداد بازیکن برزیلی پرسپولیس فسخ شد، جذب یک خارجی در دستور کار

مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال نقدها مطرح شده به دنبال راه حلی برای فسخ قرارداد وی بودند.

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز پنجشنبه خبر از توافق باشگاه با این بازیکن برای فسخ قرار داد اطلاع داد.

انصاریفرد در این مورد گفت: جونیور براندائو با باشگاه پرسپولیس به توافق رسید و قرارداد خود را با دریافت مبلغی فسخ کرد و به باشگاه لوگودورتس هم اعلام داشت تا سرانجام فصل هیچ ادعایی در قبال آنها نخواهد داشت.

وی تاکید نمود این باشگاه بزودی یک مهاجم گلزن خارجی را به خدمت خواهد گرفت.

محمدحسن انصاریفرد گفت : حدود یکماه قبل آقای کالدرون رسما به ما در جلساتی که به اتفاق آقای پیروانی داشتیم اعلام داشت که باشگاه می تواند با آقای جونیور فسخ کند. البته ایجنت ایرانی ایشان هم کمی زودتر به آقای قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه گفته بودند که امکان فسخ وجود دارد.

مذاکرات از آن زمان شروع شد و طی این مدت جلساتی بین ما و مدیر برنامه های ایرانی در گفت و گو هایی با ایجنت برزیلی شان انجام شد. توافق نامه هم تنظیم شد و مدام هم با آقایان حسینی و خواجه وند و قدوسی مدیران بین الملل َ، حقوقی و روابط عمومی باشگاه با نمایندگان جونیور و مسوولان بخش ها و کمیته های محترم باشگاه لوگودورتس در ارتباط بودیم و نهایتا این قرارداد اقاله شد و باشگاه پرسپولیس به همکاری خود با این بازیکن سرانجام داد و بازیکن به باشگاه بلغاری هم این موضوع را اعلام و تاکید نمود بر اساس این توافق ادعایی تا سرانجام مدت قرارداد با پرسپولیس نسبت به آنها نیز ندارد.

انصاریفرد گفت: از کوشش های مدیران بخش های مختلف باشگاه و باشگاه بلغاری تشکر می کنم. نمایندگان جونیور و خود این بازیکن هم حسن نیت داشتند و کوشش آنها بر اقاله با تعامل همه جانبه و یک رقم معقول بود. فارغ از عملکرد بازیکن باید بگویم جونیور بازیکن اخلاق مداری بود. او هنگام خداحافظی چند بار کلمه ببخشید را تکرار کرد و دنبال این نبود که کل مبالغ قرارداد خود را بگیرد و یا دریافتی بیشتر از مدت زمان حضور خود داشته باشد .

جونیور رفتاری همچون بعضی خارجی های تیم که در گذشته به رغم عملکرد نامطلوب دنبال دردسر تراشی و شکایت و یا فسخ یکطرفه بودند نبود و حق و حقوق خود تا به امروز را دریافت کرد و آقای پاشا مدیریت ذیحسابی باشگاه هم به ما گزارش داد که جونیور حتی مبالغی کمتر از میزان دریافتی خود تا امروز دریافت و فسخ را امضا کرد

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا آوای بورالان با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قرارداد بازیکن برزیلی پرسپولیس فسخ شد، جذب یک خارجی در دستور کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد بازیکن برزیلی پرسپولیس فسخ شد، جذب یک خارجی در دستور کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید