موافقت باشگاه پرسپولیس با حضور باقری در تیم ملی همراه با یک شرط

به گزارش وبلاگ هوانورد، محمد حسن انصاری فرد در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در مورد بحث حضور کریم باقری در تیم ملی فوتبال کشورمان و دغدغه هایی که برای طرفداران به وجود آمده گفت: موضوع از جایی آغاز شد که من برای پیگیری اتفاقات بازی با سپاهان و بعضی مسائل دیگر به فدراسیون فوتبال رفتم.

موافقت باشگاه پرسپولیس با حضور باقری در تیم ملی همراه با یک شرط

وی ادامه داد: در فدراسیون آقای بهاروند به من گفت که ما برای تیم ملی آقای باقری را می خواهیم و با ایشان صحبت نموده ایم و اقای اسکوچیج هم با کریم باقری صحبت نموده و او را می خواهد و اگر شما موافقت می کنید او در تیم ملی همراه با ما باشد و از طرفی هم در پرسپولیس حضور داشته باشد. آقای بهاروند گفت که ما چند اردو در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 داریم و در خارج از زمان های اردو آقای باقری می تواند در پرسپولیس باشد.

وی ادامه داد: من به آقای بهاروند گفتم که باید این مسئله را به اطلاع آقای گل محمدی برسانم و و با خود آقای باقری هم صحبت کنم. بعد از آن با سرمربی و مربی تیم صحبت کردم و گفتم که آقای باقری را برای دو سه اردو می خواهند تا به عنوان یاری مربی در تیم ملی همراه با اسکوچیچ حضور داشته باشد. خود آقای باقری با این مسئله موافق بود و این مسئله را در اقدامی حرفه ای به باشگاه سپرد چرا که قرارداد داشت. وقتی ما هم دیدیم که او با حضور در تیم ملی موافق است ما هم موافقت کردیم تا آقای باقری در دو اردو همراه با تیم ملی باشد و در بقیه زمان ها مثل گذشته به کارش در پرسپولیس ادامه دهد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: آقای باقری با این پیشنهاد خیلی حرفه ای برخورد کرد و اعلام داشت که اگر باشگاه پرسپولیس موافقت کند مایل است با توجه به پیشنهاد ریاست فدراسیون و اقای اسکوچیج در تیم ملی حاضر خواهد بود.

انصاریفرد ادامه داد: طرفداران پرسپولیس بدانند که آقای باقری اسطوره و سرمایه باشگاه پرسپولیس است که در این سال ها زحمات زیادی کشیده و او را از دست نخواهیم داد. آقای باقری کنار ما خواهد بود اما هیچ بحث جدایی مطرح نیست و طرفداران پرسپولیس نگران نباشند. ما موافقت کردیم تا آقای باقری در 2،3 اردوی آینده تیم ملی در کنار ملی پوشان باشد. اطمینان داریم که حضور او در تیم ملی موثر خواهد بود. آقای باقری می تواند نقش موثری برای راهیابی تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی 2022 قطر ایفا نماید. این مسئله هیچ جای نگرانی ندارد و طرفداران بدانند که آقای کریم باقری در کنار پرسپولیس خواهد بود و چون خودشان هم موافق بودند ما و اقای گل محمدی هم موافقت کردیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "موافقت باشگاه پرسپولیس با حضور باقری در تیم ملی همراه با یک شرط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت باشگاه پرسپولیس با حضور باقری در تیم ملی همراه با یک شرط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید