آتش چیتگر خاموش شد، اعلام دلیل شعله زیاد حریق

به گزارش وبلاگ هوانورد، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اطفای حریق در پارک جنگلی چیتگر خبر داد.

آتش چیتگر خاموش شد، اعلام دلیل شعله زیاد حریق

سید جلال ملکی در گفت وگو با وبلاگ هوانورد، درباره جزئیات حریق رخ داده در پارک چیتگر گفت: حوالی ساعت 21 امشب خبر وقوع حریق در پارک چیتگر به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان را به محل حادثه واقع در بزرگراه شهید همدانی، حاشیه پارک چیتگر اعزام کرد.

وی با بیان این که نخستین گروه از آتش نشانان حدود هفت دقیقه پس از حرکت به محل رسیدند، گفت: با حضور آتش نشانان در محل و به گفته فرمانده میدان، مشاهده شد که حریق در زمینی به مساحت حدود 2000 متر مربع رخ داده است و تعدادی درخت و بوته های داخل پارک شعله ور شده و آتش در حال گسترش است.

ملکی درباره شدت حریق و شعله زیاد آن نیز گفت: هنگام اطفای حریق مشاهده شد که حریق به یک کانکس که داخل آن پر از لوله های پلی اتیلن بود سرایت کرده و لوله ها نیز دچار آتش سوزی شده اند که به همین دلیل شعله زیادی از محل حریق بلند شده بود. این کانکس نیز مربوط به کارگاه پروژه آب رسانی در پارک بوده و پس از انتها عملیات در همان محل مانده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان این که دقایقی بعد، آتش مهار و پس از آن نیز اطفا شد، گفت: در حال حاضر عملیات لکه گیری در حال انجام است.

وی درباره تعداد مصدومان نیز گفت: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت.

ملکی درباره علت حادثه نیز اظهارکرد: علت این حادثه باید از سوی کارشناسان آتش نشانی بررسی شود و در حال حاضر نمی توان در مورد آن اظهارنظر کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آتش چیتگر خاموش شد، اعلام دلیل شعله زیاد حریق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش چیتگر خاموش شد، اعلام دلیل شعله زیاد حریق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید