اطلاعیه آنی مدیریت بحران خوزستان در خصوص سامانه بارشی آینده

به گزارش وبلاگ هوانورد، خبرنگاران/خوزستان اداره کل مدیریت بحران خوزستان در خصوص ورود سامانه بارشی اطلاعیه ای آنی صادر کرد.

اطلاعیه آنی مدیریت بحران خوزستان در خصوص سامانه بارشی آینده

در اطلاعیه آنی امروز (21 آبان ماه) اداره کل مدیریت بحران خوزستان آمده است: با توجه به اطلاعیه امروز اداره کل هواشناسی خوزستان در خصوص ورود سامانه بارشی و بالا بودن ضرایب ناپایداری از اوایل روز جمعه هفته جاری (24 آبان ماه) تا اواخر روز جمعه هفته آینده (1 آذرماه) به تدریج افزایش ابر، به طور متناوب رگبار باران، بارش های فراگیر همراه با رعد و برق، تندبادهای لحظه ای و احتمال ریزش تگرگ در سطح خوزستان پیش بینی شده است.

همچنین احتمال بارش رگباری باران و رعد و برق و تندباد لحظه ای با احتمال تگرگ در اغلب مناطق استان خوزستان مورد انتظار است.

در این راستا دستگاه های اجرایی علاوه بر اتخاذ کلیه تمهیدات لازم و ابلاغ جهت انجام اقدامات پیشگیرانه و مورد نیاز، نسبت به آماده باش واحدهای تابعه سطح استان و شهرستان و برقراری کشیک شبانه روزی اقدام کنند. به رانندگان نیز جهت احتیاط هنگام تردد در جاده های کوهستانی و پرخطر اطلاع رسانی شود.

به گزارش وبلاگ هوانورد در ادامه این اطلاعیه آمده است، همچنین بازدید مستمر مناطق در معرض خطر و دستور انجام اقدامات لازم مانند مسدود کردن جاده های حادثه خیز در صورت ضرورت با هماهنگی دستگاه های مرتبط و نیروهای نظامی و انتظامی طبق ضوابط، اطلاع رسانی به شهروندان به ویژه بیماران، مسافرین، روستاییان، کشاورزان، صیادان، دامداران و افراد ساکن در مناطق در معرض خطر وقوع سیلاب، صاعقه، تگرگ، آبگرفتگی و تندباد جهت رعایت توصیه های ایمنی و اتخاذ سایر تدابیر مورد نیاز جهت پیشگیری یا کاهش آثار حوادث احتمالی اقدام لازم را انجام داده و گزارش اقدامات به عمل آمده را به این اداره کل ارسال کنند.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اطلاعیه آنی مدیریت بحران خوزستان در خصوص سامانه بارشی آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه آنی مدیریت بحران خوزستان در خصوص سامانه بارشی آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید