افشاگری مری ال ترامپ درباره عمویش، خودشیفته ای دیوانه و مجنون

به گزارش وبلاگ هوانورد، خبرنگاران نوشت: مری ال ترامپ، برادرزاده رئیس جمهور آمریکا که اخیرا به واسطه نوشتن کتابی درباره عموی خود خبرساز شده است، حقایقی را درباره شخصیت وی (ترامپ) افشا کرد.

افشاگری مری ال ترامپ درباره عمویش، خودشیفته ای دیوانه و مجنون

به نقل از شبکه تلویزیونی ام اس ان بی سی، از داستانی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، از زندگی خود نقل نموده است اینگونه برمی آید که او اَبَرمردی خودساخته و از همه دیگر شهروندان آمریکایی باهوش تر و درس خوان تر است و تحصیلات عالی بهتری دارد، اما در کتابی که به تازگی برادرزاده او نوشته، آمده است هر آنچه تا به امروز طرفداران پر و پاقرص دونالد ترامپ در ستاد وی نقل می کردند به کنار؛ او فردی متقلب است.

مری ال ترامپ، برادرزاده رئیس جمهور آمریکا، دارای مدرک دکترا در رشته روانشناسی بالینی است. او در کتابی با عنوان خیلی زیاد و هرگز کافی نیست می نویسد: خانواده من خطرناک ترین انسان روی زمین را پدید آورد. مری ترامپ اضافه نمود: من با خودشیفته نامیدن دونالد ترامپ، هیچ مسئله ای ندارم - او از 9 معیاری که در کتابچه آماری و تشخیصی اختلالات ذهنی (برای انسان خودشیفته) بیان شده کلیه معیارها را داراست. اما برچسب خودشیفته (برای دونالد ترامپ) خیلی ناچیز است.

در تازه ترین کتابی که برادرزاده رئیس جمهور درباره عموی خود نوشته او را خودشیفته ای دیوانه و مجنون معرفی نموده که سرتاسر زندگی اش مملو از دروغگویی، خیانت و ناکامی است.

دونالد ترامپ و خانواده اش مدت هاست دارند با چنگ و دندان می جنگند تا اطمینان پیدا نمایند کتاب مری ترامپ هرگز فرصت انتشار عمومی را پیدا نخواهد کرد. رابرت ترامپ، برادر رئیس جمهور آمریکا هم کوشش کرد با دریافت فرمان موقتی و محدود نماینده جلوی انتشار کتاب برادرزاده شان را بگیرد. شاید یکی از علت هایی که خانواده ترامپ دارند به سختی می جنگند تا از انتشار کتاب جلوگیری نمایند آن است که می ترسند مری ترامپ، بهترین کارشناسی که می توان در سراسر آمریکا در زمینه شناخت رئیس جمهور ترامپ یافت و با او رابطه نَسَبی دارد، تصویری دروغین را که دونالد ترامپ از خودش ساخته پاره کند؛ از آنجا که بسیاری از خانواده های متوسط و طبقه کارگری سفیدپوست چنین تصویری را باور کردند همین امر سبب شد او را تا صندلی ریاست جمهوری بالا بکشانند.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "افشاگری مری ال ترامپ درباره عمویش، خودشیفته ای دیوانه و مجنون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری مری ال ترامپ درباره عمویش، خودشیفته ای دیوانه و مجنون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید