القحطانی: با هدف شکست دادن پرسپولیس بازی می کنیم، الهلال رهبر نیمی از زمین است!

به گزارش وبلاگ هوانورد، مهاجم تیم الهلال عربستان گفت: با هدف پیروزی برابر پرسپولیس بازی می کنیم و حضور پرشور هواداران در عمان نیز مرا شگفت زده نکرد، زیرا الهلال رهبر نیمی از زمین است!

القحطانی: با هدف شکست دادن پرسپولیس بازی می کنیم، الهلال رهبر نیمی از زمین است!

به گزارش وبلاگ هوانورد، یاسر القحطانی در آستانه اولین بازی الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس گفت: ما با هدف پیروزی برابر پرسپولیس بازی می کنیم، زیرا الهلال باشگاه بزرگی است که تجربه تمامی رقابت ها را دارد. باید تاکید کنم که بازیکنان الهلال در بازی برابر پرسپولیس با روح بزرگ تیمی، آمادگی مطلوب فنی،جسمانی و اخلاقی پرشور ظاهر خواهند شد.

القحطانی در ادامه با ستایش هواداران عمانی تیم الهلال عربستان گفت: حضور پرشور هواداران الهلال در عمان چیز غیرمنتظره ای نیست و شگفت زده نشدم. الهلال رهبر نیمی از زمین است و در بازی با پرسپولیس تلاش می کنیم تا این تیم ایرانی را شکست دهیم.

مهاجم تیم الهلال درباره احتمال مصدمیت بعضی از بازیکنان با توجه به حضور در رقابت های لیگ عربستان و لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازیکنان تیم الهلال به حضور در این دو رقابت باشگاهی عادت دارند و هیچ مسئله ای دیده نمی شود.

تیم های پرسپولیس تهران و الهلال عربستان عصر فردا (سه شنب) در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط، پایتخت عمان به مصاف هم می روند.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: تسنیم

به "القحطانی: با هدف شکست دادن پرسپولیس بازی می کنیم، الهلال رهبر نیمی از زمین است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "القحطانی: با هدف شکست دادن پرسپولیس بازی می کنیم، الهلال رهبر نیمی از زمین است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید