حریرچی: برای از سرگیری تمرینات 29 رشته ورزشی انفرادی تصمیم گیری شد

به گزارش وبلاگ هوانورد، معاون کل وزارت بهداشت به سرگیری بعضی از ورزش های انفرادی اشاره نمود و گفت: در مورد29 ورزش انفرادی مثل انواع رشته های دو و میدانی، تیراندازی، وزنه برداری و حتی رشته هایی مثل تنیس روی میز و تنیس خاکی، تصمیم گیری شد.

حریرچی: برای از سرگیری تمرینات 29 رشته ورزشی انفرادی تصمیم گیری شد

به گزارش وبلاگ هوانورد به نقل از ایرنا، ایرج حریرچی گفت: طی توافق با وزارت ورزش و جوانان و با توجه به دریافت مصوبه از ستاد ملی مبارزه با کرونا،، این 29 رشته ورزشی در تمام شهرهای کشور قابل بازگشایی هستند.

معاون کل وزارت بهداشت در مورد برگزاری مسابقات فوتبال گفت : فقط بازی های لیگ برتر و لیگ یک فوتبال باقی مانده و در سایر رشته های ورزشی و لیگ ها، معین تکلیف شده است.

حریرچی با بیان اینکه در این خصوص با حضورعلی نژاد، معاون وزیر ورزش و رئیس فدراسیون های ورزشی و کارشناسان وزارت بهداشت تصمیمات خوبی گرفتیم، اضافه نمود: امیدوار هستیم اگر در چند روز آینده این تصمیمات نهایی گردد، از روزهای بعد به مدت سه هفته تیم ها تمرینات را پیگیری و 9 هفته باقی مانده لیگ برتر در 45 روز انجام گردد.

معاون کل وزارت بهداشت یادآورشد: با تصمیمات اتخاذ شده، نمایندگان آسیایی برای مسابقات لیگ قهرمانان و تیم ملی برای رقابت های انتخابی جام جهانی آماده می شوند.

منبع: جام جم آنلاین

به "حریرچی: برای از سرگیری تمرینات 29 رشته ورزشی انفرادی تصمیم گیری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریرچی: برای از سرگیری تمرینات 29 رشته ورزشی انفرادی تصمیم گیری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید