خبرنگاران رئیس فدراسیون تنیس روی میز: امیدوار به کسب سهمیه المپیک در بخش زنان و مردان هستیم

به گزارش وبلاگ هوانورد، رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: امیدوار به کسب سهمیه در هر دو بخش بانوان و آقایان در مسابقات المپیک هستیم.

خبرنگاران رئیس فدراسیون تنیس روی میز: امیدوار به کسب سهمیه المپیک در بخش زنان و مردان هستیم

مهردادعلی قارداشی عصر یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار وبلاگ هوانورد در رشت اضافه کرد : همه کشورها برای کسب سهمیه المپیک تمام کوشش خود را انجام می دهند و از سویی به خاطر شرایط مناسب و پیشرفت ورزشکاران کشورهای مختلف کسب سهمیه المپیک سخت و سخت است اما با توجه به تجربه ای که داریم، امیدوار به کسب سهمیه هستیم.

وی که برای حضور در مجمع سالیانه تنیس روی میز گیلان به رشت سفر نموده است، ادامه داد: هم اینک فعالیت های بین المللی و دنیای به طور رسمی به دلیل شیوع رونا تعطیل است و ما نیز منتظریم که زمان اولین رویداد که مسابقات گزینشی المپیک و همچنین قهرمانی بزرگسالان دنیا است از سوی فدراسیون دنیای اعلام گردد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه ورزشکاران ما در چند دوره متوالی در رقابت های المپیک حضور یافته و در دو دوره اخیر نیز بانوان ما پیروز به کسب سهمیه شده و در مسابقات المپیک حضور یافتند و به همین دلیل ورزشکاران ما از تجربه خوبی برای این رقابت ها برخوردارند تا بتوانیم دوباره در المپیک حضور یابیم.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز به صندلی ایران در دنیا و آسیا اشاره و اعلام نمود: در آسیا که قطب برتر تنیس روی میز دنیا بشمار می رود، ورزشکاران ما در آخرین رویداد آسیایی پیروز به کسب مقام سوم انفرادی و مقام هفتم تیمی شدند و در بخش بانوان نیز مقام نهم را کسب کردیم.

وی در ادامه گفت: در دنیا نیز کشور ما در بخش مردان جزو کشورهای دسته برتر و در بین 24 تیم اول تنیس روی میز دنیا واقع شده است و دربخش بانوان نیز در دسته دوم دنیا و جزو 48 تیم برتر در دنیایم که این افتخار بزرگی است.

قارداشی توضیح داد: فدراسیون دنیای تنیس روی میز با عضویت 226 کشور رتبه اول را در بین فدراسیون های مختلف در دنیا دارد و به همین دلیل حضور مردن ایران در بین کشورهای دسته برتر و بانوان نیز در بین کشورهای دسته دوم نشان از پیشرفت این رشته در ایران را دارد.

وی همچنین به فراوری میزهای استاندارد با قیمت های بسیار مناسب در کشور اشاره و اظهار کرد: هم اینک میزهای تنیس وری میز با نام نوشاد فراوری و به تصویب هیات رئیسه فدراسیون نیز رسیده که تمامی مسابقات کشور بر روی میز نوشاد که فراوری داخلی و کیفیت آن نیز تایید شده، انجام گردد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز ابراز امیدواری کرد : با فراوری انبوه میز نوشاد بتوانعلاوه بر تامین میز تنیس روی میز کشور در سال های آینده این میز به مرحله صادرات برسد.

مجمع سالیانه هیات تنیس وری میز گیلان روز یکشنبه با حضور مهردادعلی قارداشی رئیس فدراسیون، مسئولان اداره کل ورزش و جوانان گیلان، مسئولان و اعضای مجمع عمومی هیات تنیس روی میز گیلان در رشت برگزار گردید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رئیس فدراسیون تنیس روی میز: امیدوار به کسب سهمیه المپیک در بخش زنان و مردان هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رئیس فدراسیون تنیس روی میز: امیدوار به کسب سهمیه المپیک در بخش زنان و مردان هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید