خبرنگاران نمایش خیابانی برای پیشگیری از کرونا در کرج

به گزارش وبلاگ هوانورد، کرج - خبرنگاران- سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج برای پیشگیری و مقابله با کرونا اقدام به برگزاری نمایش خیابانی در این کلانشهر کرد.

خبرنگاران نمایش خیابانی برای پیشگیری از کرونا در کرج

علیرضا رحیمی رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج روز پنجشنبه به وبلاگ هوانورد گفت: آنچه در بین عموم مردم مشهود است، نشان دهنده این نکته است که با توجه به در خانه ماندن وخودمراقبتی و اخبار تلخ ناشی از حوادث ویروس کرونا از لحاظ روحی و روانی، با امواج منفی روبرو هستند.

به همین جهت بیشترین بضاعت و ظرفیت برای بالا بردن روحیه و نشاط اجتماعی نزد هنرمندان تئاتر خواهد بود. تئاتر هنری زنده است که در ارتباطی مستقیم و رودررو با مخاطب قرار گرفته است و

هنرمندان تئاتر خیابانی با تمام بضاعت، توان و ظرفیتشان می توانند در بطن آحاد جامعه حضور پیدا نمایند و همچنین برای یاری به افزایش روحیه و نشاط اجتماعی دست به فراوری و اجرای آثار نمایشی با همین رویکرد و هدف بزنند.

به همین دلیل و رسالت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج مبنی بر آموزش های شهروندی به عنوان یکی از اقدامات اساسی در سطح شهر، نمایش خیابانی پیشگیری از بیماری کرونا در جامعه (راه های پیشگیری از ابتلا، جلوگیری از رهاکردن ماسک و دستکش در محیط پیرامونی زندگی و...) و همچنین اهدای ماسک به رانندگان تاکسی و اتوبوس که فاقد ماسک بودند، در چهارراه های سطح شهر و در زمان توقف خودروها پشت چراغ قرمز برگزار گردید.

رحیمی گفت : آموزش های شهروندی با وجود بیماری کردنا همچنان در سطح شهر کرج برگزار و تقدیم نگاه مهربان عموم شهروندان شریف کرجی خواهد شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نمایش خیابانی برای پیشگیری از کرونا در کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نمایش خیابانی برای پیشگیری از کرونا در کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید