ذوالفقارنسب: نگران تیم ملی در مرحله بعد هستم

به گزارش وبلاگ هوانورد، کارشناس فوتبال ایران گفت: چه از نظر نتیجه و چه از نظر شیوه بازی مقابل عمان خوب نبودیم و با این شرایط نگران مرحله بعد رقابت های مقدماتی جام جهانی هستم.

ذوالفقارنسب: نگران تیم ملی در مرحله بعد هستم

بیژن ذوالفقارنسب در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ هوانورد در خصوص دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عمان گفت: چه از نظر نتیجه و چه از نظر شیوه بازی مقابل عمان خوب نبودیم. ساختار دفاعی ما در این بازی بسیار متزلزل و شکننده بود. در خط میانی نیز بازیکنان ما ناهماهنگ بودند و فرصت های زیادی به بازیکنان حریف می دادند. در زمان هایی که بازیکنان خط میانی ما صاحب توپ نبودند وظایف آنها مشخص نبود.

وی اضافه نمود: شیوه تهاجمی ما نیز رویکردی مشابه 20 سال پیش داشت و بازیکنان توپ ها را از جناح راست روی دروازه عمان می فرستادند ضمن اینکه مالکیت توپ و میدان عمانی ها بیشتر از ما بود. در مجموع مقابل عمان خوب بازی نکردیم. در تیم عمان اثرگذاری سرمربی فرانسوی این تیم کاملا مشهود بود و آنها مستحق یک امتیاز بودند.

کارشناس فوتبال ایران گفت: ما از این مرحله صعود می کنیم و حتی مقابل عمان هم در تهران نتیجه می گیریم اما با این شیوه بازی تیم ملی، من نگران مرحله بعد رقابت های مقدماتی جام جهانی هستم چون حریفان ما در مرحله بعد به مراتب سخت تر از حریفان فعلی هستند.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا آوای بورالان با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: تسنیم

به "ذوالفقارنسب: نگران تیم ملی در مرحله بعد هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوالفقارنسب: نگران تیم ملی در مرحله بعد هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید