رمزگشایی از یک قتل با بلندگوی هوشمند آمازون

به گزارش وبلاگ هوانورد به نقل از انگجت، هنوز مشخص نیست این بلندگو چه میزان اطلاعات ارزشمند را در مورد فرد مقتول در حافظه خود جای داده است، اما این ابزار از معدود شواهد بر جای مانده در صحنه قتل است.

رمزگشایی از یک قتل با بلندگوی هوشمند آمازون

بر اساس مجوزی که در اختیار پلیس فلوریدا قرار گرفته، آنان می توانند اطلاعات دو دستگاه اکو داتس را جمع آوری و بررسی کنند. در برخی موارد این دستگاه های صوتی هوشمند سر و صدای محیط اطراف را در زمان وقوع رویدادهای مشکوک ثبت می کنند.

در جریان یک درگیری در ماه ژوئیه بین آدام کرسپو و همسرش سیلویا کرسپو، وی در اثر عوارض زخمی که حاصل برخورد یک نیزه به سینه اش بود به قتل رسید.

آدام کرسپو مدعی است وقوع نیزه به سینه همسرش به صورت تصادفی رخ داده و وی نقشی در این زمینه نداشته است. در عین حال پلیس امیدوار است با کمک فناوری هوشمند الکسا که در بلندگوی اکو داتس به کار گرفته شده، دریابد که آیا این رخداد به صورت تصادفی رخ داده یا نیزه به صورت عمدی به سینه سیلویا کرسپو برخورد کرده است.

البته دستیابی به این اطلاعات تنها در صورتی که ممکن است که دو دستگاه بلندگوی هوشمند اکو داتس روشن بوده باشند و در غیر این صورت هیچ راهی برای کشف قطعی حقیقت وجود ندارد.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رمزگشایی از یک قتل با بلندگوی هوشمند آمازون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمزگشایی از یک قتل با بلندگوی هوشمند آمازون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید