شأن و شانس فوتبال ایران پایین آمد، مقابل عراق تمرکز نداشتیم

به گزارش وبلاگ هوانورد، تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2022 قطر با گل لحظات پایانی بازیکنان عراقی بازی را به این تیم واگذار کرد و پذیرای دومین شکست پی در پی در این مسابقات باشد. شانسش برای صعود از مرحله گروهی کاهش یابد.

شأن و شانس فوتبال ایران پایین آمد، مقابل عراق تمرکز نداشتیم

رضا رحبی در مصاحبه با وبلاگ هوانورد در خصوص این بازی گفت: از ابتدای بازی مشخص بود تمرکز ملی پوشان ما کم است. عراقی ها در لحظاتی بازی را به خشونت کشیدند و بازیکنان ما به جای اداره بازی و استفاده از حس پرخاشگری تیم مقابل وارد حاشیه هایی شد که آنها خواسته بودند و همین موضوع تمرکز ما را به هم زد تا ناباورانه این بازی را از دست بدهیم.

وی اضافه کرد: تعارف نداریم و باید بگویم این شکست هم شأن فوتبال ایران را پایین آورد و هم شانس مان را برای صعود از مرحله گروهی به شدت کاهش داد.

رجبی شرح داد: یادم نمی آید آخرین باری که دو بازی پی در پی را در آسیا باخته بودیم چه زمانی بود اما حتما مدت زیادی از آن گذشته است. متاسفانه سیاست های جاری در فوتبال ما کارمان را به جایی رساند که حالا به راحتی به بحرین و عراق هم ببازیم و برای بالا آمدن از گروه مقدماتی کارمان گره بخورد.

ملی پوشان سابق فوتبالمان خاطرنشان کرد: از اینجا به بعد ابتکار عمل دست ما نیست و باید در کنار نتایج خودمان چششمان به ساق دیگران باشد و نتایج دیگر بازیها را تعقیب کنیم.

مدافع پیشین تیم ملی ایران اضافه کرد: فقط به عنوان یک ایرانی می توانم دعا کنم و امیدوار باشم که در آینده اتفاقاتی رقم بخورد که ما را به جام جهانی قطر برساند.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا آوای بورالان با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شأن و شانس فوتبال ایران پایین آمد، مقابل عراق تمرکز نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شأن و شانس فوتبال ایران پایین آمد، مقابل عراق تمرکز نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید