نامجومطلق: در جام حذفی مدعی قهرمانی هستیم

به گزارش وبلاگ هوانورد، مجید نامجومطلق در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال استقلال مقابل سایپا در هفته بیست ودوم لیگ برتر فوتبال، گفت: قبل از هر چیزی امیدوارم ویروس کرونا از کل جهان خارج گردد. تجربه ای کسب کردیم که قبلا نداشتیم و آن هم بحث کروناست. امروز به دلیل اینکه فرهاد مجیدی برای بازی محروم است، من در خدمت شما هستم.

نامجومطلق: در جام حذفی مدعی قهرمانی هستیم

وی اضافه کرد: پس از تعطیلی لیگ سه، چهار هفته فرصت داشتیم که آماده شویم، در صورتی که وقتی به انتها فصل نزدیک می شدیم، بازیکنان 20 روز استراحت می کردند و سپس با آمادگی تقریبا نسبی وارد تمرینات بدنسازی می شدند.

نامجومطلق عنوان نمود: سایپا تیم جوانی است و با توجه به اینکه در گرمای اهواز 10 نفره و 9 نفره برابر فولاد بازی کردیم، از نظر بدنی فشار مشاعفی روی ما آمد. سعی کردیم از نظر ذهنی بازیکنان را برگردانیم. استقلال بازیکنانی با پتانسیل بالا دارد و قطعا فردا برای پیروزی به میدان می فرایند.

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به ملاقات با فولاد خوزستان گفت: بحث هایی در مورد این ملاقات مطرح شد که باید توضیحاتی بدهم. در 45 دقیقه نخست، با وجود اینکه هوا بسیار گرم و شرجی بود، اما 55 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و تعداد پاس های مان بیشتر از حریف بود. بازی خوبی انجام می دادیم و با اتفاقاتی که افتاد، بازی را واگذار کردیم. بازی قبلی مربوط به گذشته است و نگاه مان به آینده است، به خصوص اینکه مسابقات حساسی داریم.

نامجومطلق اعلام کرد: جام حذفی را در پیش داریم که قطعا استقلال مدعی اصلی قهرمانی در آن جام است. امیدوارم فردا مقابل سایپا که یک تیم بسیار جوان و دونده است و کادر فنی خوبی دارد، دست پر از زمین خارج شویم. قطعا پیروزی در بازی فردا شرایط روحی - روانی بازیکنان را بهبود می بخشد. در مسابقاتی که چهار روز یک بار برگزار می گردد، احتیاج داریم از همه بازیکنان مان استفاده کنیم. بازیکنان خوبی در مجموعه استقلال داریم که می توانند به تیم یاری نمایند.

وی با اشاره به نبود چند بازیکن استقلال برای ملاقات فردا گفت: استقلال متشکل از بازیکنان باکیفیت و خوب است. با توجه به مصدومیتی که برای مرتضی تبریزی و ارسلان مطهری پیش آمد، گزینه های ما برای خط حمله کمتر می گردد. شیخ دیاباته به دلیل اینکه می خواست هنگام به جهان آمدن فرزندش در کنار خانواده اش باشد، شرایط روحی - روانی خوبی نداشت تا به تیم یاری کند. همچنین از نظر بدنی، شرایط بازی کردن را پیدا ننموده بود. با وجود مخالفت اولیه فرهاد مجیدی، به او اجازه داده شد که به مسافرت برود و شیخ هم قول داد که با روحیه بهتری برگردد. همانطور که گفتم بازیکنان خوبی داریم که می توانند به تیم یاری نمایند.

نامجومطلق در پاسخ به این سؤال که سرنوشت دیاباته در استقلال چه خواهد شد، گفت: دیاباته با استقلال قرارداد دارد و چون موعد زایمان همسرش بود، شرایط روحی خوبی نداشت. خودش هم گفته بود که در بند قراردادش این مسئله وجود دارد که بتواند در چنین شرایطی برود.

مربی استقلال درباره عدم حضور تماشاگران در مسابقات گفت: قطعا حضور تماشاگر باعث جذابیت فوتبال می گردد. پیش از اینکه در مورد مسائل فنی صحبت کنم، به این نکته اشاره کردم که امیدوارم کرونا حل گردد و زندگی به شرایط عادی بازگردند. وقتی برای ملاقات با فولاد سوار هواپیما شدیم، بازیکنان مسائلی را دیدند که روی ذهن شان تأثیر گذاشت، چرا که قرار بود مسابقات با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شوند.

وی توضیح داد: سال ها فوتبال بازی نموده ام و می دانم فوتبال بدون تماشاگر هیچ لطف و جذابیتی ندارد، به خصوص برای تیم هایی مثل استقلال که طرفداران میلیونی داشته و تماشاگرانش حضور فعال دارند. حضور طرفداران می تواند به بازیکنان خیلی انگیزه بدهد. در تمام جهان می بینیم که برنامه هایی برای استادیوم ها طراحی می نمایند، مثل پخش صدای تماشاگران یا به وسیله بلندگوی استادیوم شرایط حضور تماشاگران را ایجاد می نمایند.

نامجومطلق در رابطه با شانس قهرمانی آبی پوشان یادآور شد: تا انتها لیگ 9 هفته باقی مانده و 27 امتیاز رد و بدل می گردد. نکته بسیار مهم این است که کوشش کنیم حداکثر امتیازات را بگیریم. جام حذفی و سپس لیگ قهرمانان آسیا را داریم و کوشش خواهیم کرد که حداکثر امتیازات در لیگ برتر را نیز کسب کنیم.

منبع: فرارو

به "نامجومطلق: در جام حذفی مدعی قهرمانی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق: در جام حذفی مدعی قهرمانی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید