نیروی اخراجی بهاروند در آغوش مهدی تاج، یارکشی شمال و جنوب در سئول

به گزارش وبلاگ هوانورد، خبری که روز پنجشنبه روی خروجی سایت سازمان لیگ نهاده شد ابهامات در خصوص دلایل برکناری رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر را افزایش داد. فردی که چند ماه پیش در فاجعه فینال جام حذفی نقش پررنگی داشت و در کمیته استیناف تبرئه شد، چرا باید چند ماه بعد و در حالی که هیچ اتفاقی در سازمان لیگ رخ نداده بود از مسئولیتش برکنار گردد؟

نیروی اخراجی بهاروند در آغوش مهدی تاج، یارکشی شمال و جنوب در سئول

سعید فتاحی که چند سالی به مرد شماره یک مسابقات لیگ برتر تبدیل شده بود و بیشتر از رئیس سازمان لیگ و حتی رئیس فدراسیون فوتبال در رسانه ها دیده می شد و مصاحبه های پرتعدادش زبانزده بود، در شرایطی از مسئولیتش کنار گذاشته شد که از سوی سازمان لیگ دلیل خاصی برای این تصمیم اعلام نشده است.

با کنار رفتن این مسئول خبرساز حدس ها در خصوص دلایل برکناری اش آغاز شد و بعضی عنوان نمودند به خاطر مشکلاتی که در پرونده های قبلی وجود داشت از مسئولیتش کنار گذاشته شد. اما قویترین حدس که از سوی بعضی افراد شاغل در سازمان لیگ نیز تایید شده، اختلاف شدید او با حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ است.

در این مورد گفته می گردد فتاحی و بهاروند در ماه های اخیر اختلاف نظر شدیدی داشتند و کمتر در نشست های مربوط به سازمان لیگ حضور مشترک داشتند. در نهایت این اختلاف نظر کار را به جایی کشاند که بهاروند عصر پنجشنبه در خبری کوتاه که روی خروجی سایت سازمان لیگ نهاده شد از سهیل مهدی به عنوان سرپرست جدید کمیته مسابقات نام برد و از زحمات سعید فتاحی هم تقدیر کرد.

جدا از اینکه دلیل برکناری سعید فتاحی از سازمان لیگ چه بود، این پرسش مطرح می گردد که آیا او از ساختمان سازمان لیگ در ضلع جنوبی خیابان سئول به چند کوچه بالاتر خواهد رفت و در فدراسیون فوتبال مسئولیت خواهد گرفت؟

اخبار تایید نشده از احتمال ورود سعید فتاحی به فدراسیون فوتبال حکایت دارند. موضوعی که اگر تحقق پیدا کند با توجه به نحوه برکناری فتاحی از سازمان لیگ و اختلافات جدی او با حیدر بهاروند در نهایت شکاف عمیق میان فدراسیون و سازمان لیگ را علنی خواهد نمود چرا که در این صورت ساختمان شمالی سئول، گزینه مغضوب ساختمان جنوبی را به خدمت گرفته است!

آنچه مسلم است وجود اختلافات جدی بین حیدر بهاروند و سعید فتاحی قابل انکار نیست و اگر ماجرای ورود فتاحی به فدراسیون هم تحقق پیدا کند تردیدی باقی نخواهد ماند که سازمان لیگ و فدراسیون در یک راستا موازی حرکت نمی نمایند، همانطور که در ماه های گذشته موارد و مصادیق متعددی از اختلاف دو نهاد متولی فوتبال کشور از جمله در ماجرای فینال جام حذفی و همینطور قانون منع به کارگیری بازنشستگان یا برگزاری عجیب مراسم برترین های لیگ علنی شد.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در اظهار نظری که پیرامون دلایل برکناری سعید فتاحی داشت عنوان نمود که قطعا از وی در بخش های دیگر استفاده خواهد شد. همین چراغ سبز نشان می دهد که فتاحی راهی فدراسیون فوتبال خواهد شد. اما اینکه با چه عنوانی همکاری با مهدی تاج را آغاز کند تعیین نیست. شاید دبیرکلی فدراسیون و شاید هم صندلی دیگری که بتواند همکار خوبی برای مهدی تاج باشد!

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نیروی اخراجی بهاروند در آغوش مهدی تاج، یارکشی شمال و جنوب در سئول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروی اخراجی بهاروند در آغوش مهدی تاج، یارکشی شمال و جنوب در سئول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید