ون باری تمام الکتریکی فورد سال 2022 از راه می رسد

به گزارش وبلاگ هوانورد، شرکت خودروسازی فورد از نخستین ون باری تمام الکتریکی خود در سال 2022 رونمایی خواهد نمود.

ون باری تمام الکتریکی فورد سال 2022 از راه می رسد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ هوانورد به نقل از انگجت، شرکت خودروسازی فورد از نخستین ون باری تمام الکتریکی خود در سال 2022 رونمایی خواهد نمود.

شرکت فورد موتور، شرکت خودروسازی آمریکایی و چندملیتی مستقر در دیربورن، میشیگان از حومه شهر دیترویت است.

طبق گزارش مرکز پژوهش Navigant در اوایل سال 2017 شرکت خودروسازی فورد در صدر فهرست سازندگان خودروهای خودگردان واقع شده است؛ این شرکت هم اکنون دومین فراوریکننده خودرو در ایالات متحده آمریکاست و از سرانجام سال اقتصادی 2011 به عنوان پنجمین خودروساز عظیم دنیا محسوب می گردد.

نخستین خودروی تمام الکتریکی کی فورد به تازگی فراوری شده، این محصول، موستانگ مک ای (Mach-E) نام گذاری شده و قرار است در امسال عرضه گردد.

پس از F-150 و موستانگ مک ای، فورد یکی دیگر از مدل های خود را از طریق نقلیه الکتریکی تبدیل می نماید؛ این سازنده خودرو اعلام نموده است که یک ون باری تمام الکتریکی Ford Transit را در سال 2022 در ایالات متحده و کانادا به فروش خواهد گذاشت.

وانت بخش عظیمی از تجارت خودروسازان را تشکیل می دهد؛ فروش کامیون فورد و ناوگان وانت از سال 2015 تا به امروز 33 درصد رشد داشته است.

ون باری تمام الکتریکی فورد با استفاده از قطعات داخلی و خارجی در ایالات متحده ساخته خواهد شد؛ فورد این وانت را هوشمند و متصل توصیف می نماید و امکان ارائه خدمات ناوبری به اپراتورهای ناوگان را دارد.

همچنین در آن از مودم FordPass Connect و کانون LF WiFi استفاده می گردد که می تواند تا 10 دستگاه تلفن همراه را پشتیبانی کند.

علاوه بر این، این فناوری با یاری فناوری های راننده فورد مانند پیشگیری از برخورد با ترمز اضطراری اتوماتیک، تشخیص عابر پیاده و سیستم نگه داری همراه خواهد بود.

این خودروساز هنوز قیمت گذاری و در دسترس بودن آن را اعلام ننموده است، اما قول داده جزئیات بیشتری را در خصوص این خودروی جدید در آینده منتشر کند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ون باری تمام الکتریکی فورد سال 2022 از راه می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ون باری تمام الکتریکی فورد سال 2022 از راه می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید