پنجره شهرخودرو باز شد، حمیداوی به دنبال مجوز AFC برای حضور بازیکنان جدید در آسیا

به گزارش وبلاگ هوانورد، با اقدام مالک باشگاه شهرخودرو و پرداخت بدهی برجای مانده از دوران پدیده به پانادیچ، پنجره جابجایی این تیم باز شد.

پنجره شهرخودرو باز شد، حمیداوی به دنبال مجوز AFC برای حضور بازیکنان جدید در آسیا

به گزارش وبلاگ هوانورد و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، با ایمیلی که امروز از طرف فیفا برای شهرخودرو ارسال شده، این باشگاه خراسانی یک خبر خوش برای هواداران پرشور خود دارد . پنجره جابجایی شهرخودرو اکنون رسماً گشوده شد ه تا بازیکنان تازه وارد این باشگاه دیگر هیچ مسئله ای برای حضور در ترکیب تیم شان در رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران نداشته باشند.

اما از آنجا که با پیگیری های حمیداوی، پرداخت مطالبه یک میلیارد و دویست میلیون تومانی ایگور پانادیچ 48ساعت قبل از پایان مهلت تعیین شده برای لیست آسیایی لیگ قهرمانان ACL اجرا شده و مستندات نیز به کمیته تعیین شرایط فیفا ارسال شده، مالک باشگاه شهرخودرو دنبال حل مشکل حضور بازیکنان جدید این تیم در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا است.

حمیداوی که اکنون هم راه این تیم در قطر به سر می برد در تلاش است تا با راهکاری قانونی AFC را مجاب به پذیرش بازیکنان جدید تیمش کرده و مهدی رحمتی، سرمربی شهرخودرو بتواند از بازیکنان تازه وارد خود در لیگ قهرمانان آسیا نیز استفاده نماید.

مدیران باشگاه شهرخودرو امیدوارند تا به محض حل مشکل، بازیکنان جامانده از کاروان شهرخودرو بتوانند راهی دوحه شده و به اردوی شهرخودرویی ها اضافه شوند.

مشکل خروج فرشاد فرجی و علی نبی زاده هم که بدلیل عدم صدور مجوز نظام وظیفه امروز پیروز به همراهی کاروان شهرخودرو نشدند نیز حل شده و فردا راهی دوحه خواهند شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پنجره شهرخودرو باز شد، حمیداوی به دنبال مجوز AFC برای حضور بازیکنان جدید در آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجره شهرخودرو باز شد، حمیداوی به دنبال مجوز AFC برای حضور بازیکنان جدید در آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید