تصاویر ، گشت زنی نیروهای آمریکایی اطراف چاه های نفتی سوریه

به گزارش وبلاگ هوانورد، آمریکا پس از آنکه مدعی شد در حال خروج از شمال سوریه است، نیروهای خود را برای در اختیار دریافت چاههای نفتی این کشور، به شمال سوریه بازگردانده است.

تصاویر ، گشت زنی نیروهای آمریکایی اطراف چاه های نفتی سوریه

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ هوانورد، گشتی های آمریکایی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) به همراه شبه نظامیان کرد سوریه اقدام به گشت زنی در اطراف چاههای نفتی در استان حسکه در شمال سوریه کردند.

به نوشته وبگاه روسیا الیوم، در این گشت زنی که در اطراف چاههای نفتی آلیان و الرمیلان و روستای آلاقوس انجام گرفت، مقامات تشکیلات موسوم به خود مدیریتی کردها نیز حضور داشتند.

آمریکایی ها همچنین از چاههای نفتی در منطقه القحطانیه نیز بازدید کرده و به منطقه المریلان در مثلث مرزی ترکیه-سوریه و عراق بازگشتند.

بازگشت آمریکا به سوریه در حالی است که مقامات آمریکایی در 22 مهر ماه گذشته خبر دادند که به همه نیروهایی آمریکایی که در شمال سوریه حضور دارند، دستور داده شده که خاک این کشور را ترک کنند.

از روز پنجشنبه برای اولین بار از زمان اعلام خروج نظامیان آمریکایی از سوریه و عقب نشینی آنها از مناطق شمالی این کشور، گروهی از این نیروها مجددا به همان مناطق بازگشته و مشغول گشت زنی شده اند. (جزئیات بیشتر)

برخی منابع می گویند که برخی سناتورهای آمریکایی اخیرا به دیدار ترامپ رفته و از روی نقشه محل دقیق میادین نفتی واقع در شمال و شمال شرق سوریه را به وی تفهیم کرده اند تا او را متقاعد کنند نظامیان آمریکایی نباید از سوریه خارج شوند.

سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه روز جمعه گذشته در مصاحبه با خبرگزاری اینترفکس گفت که که مسکو نارضایتی خود را از اقدامات آمریکا در زمینه تحت کنترل درآوردن میادین نفتی شرق رود فرات اعلام کرده و در تماسهای خود با مقامات واشنگتن آن را گوشزد کرده است.

ص

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری فارس

به "تصاویر ، گشت زنی نیروهای آمریکایی اطراف چاه های نفتی سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، گشت زنی نیروهای آمریکایی اطراف چاه های نفتی سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید