تکواندو انتخابی گرنداسلم 2019، میرحسینی آخرین حذف شده بانوان ایران

به گزارش وبلاگ هوانورد، نماینده وزن 67+ کیلوگرم تکواندو کشورمان در مسابقات انتخابی گرنداِسلم برابر نماینده روسیه نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

تکواندو انتخابی گرنداسلم 2019، میرحسینی آخرین حذف شده بانوان ایران

به گزارش وبلاگ هوانورد و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات انتخابی گرنداِسلم، از روز آدینه - 10 آبان ماه در 4 وزن المپیکی مردان و زنان در ووشی چین شروع و امروز به انتها می رسد.

امروز (یکشنبه - 12 آبان ماه) و در روز انتهای، دیدارهای اوزان 67+ کیلوگرم زنان و 80- کیلوگرم مردان در حال برگزاری است؛ ملیکا میرحسینی آخرین نماینده ایران در این رویداد نتیجه را برابر نماینده روسیه 2 بر یک واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

نتایج کسب شده مربوط به تعداد راندهایی است که تکواندوکار در آن به فزونی رسیده است. (در این رقابت ها، اختلاف 20 امتیازی و 5 اخطار در هر راند، برنده آن راند را تعیین می نماید. بعد از هر راند امتیازات و اخطارها صفر می گردد اما در نهایت تمامی اخطارها محاسبه خواهد شد تا در صورت تساوی برنده را تعیین کند.)

روزهای گذشته نیز مهلا مومن زاده، کوثر اساسه، کیمیا همتی و یلدا ولی نژاد نمایندگان تکواندو کشورمان بودند که پیروز به کسب مدال نشدند.

مهرو کمرانی سرمربیگری و ریحانه فولادی مربیگری تیم را برعهده دارد.

این رقابت ها G2 است و به نفرات اول تا سوم مشترک به ترتیب 20، 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد اما تنها نفرات اول تا سوم جواز حضور در مسابقات گرنداِسلم را کسب می نمایند.

تینا مدانلو و بیتا صنعتی در وزن 57- کیلوگرم و محمد کاظمی در وزن 58- کیلوگرم به عنوان نمایندگان ایران به صورت شخصی در این رویداد حضور پیدا کردند که از دور رقابت ها کنار رفتند.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تکواندو انتخابی گرنداسلم 2019، میرحسینی آخرین حذف شده بانوان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکواندو انتخابی گرنداسلم 2019، میرحسینی آخرین حذف شده بانوان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید