حشمت مهاجرانی: موافق کنار گذاشتن ویلموتس هستم، هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد

به گزارش وبلاگ هوانورد، هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد و تمام تیم های دنیا مربیان ناکام را برکنار می کنند. در کشورهای عربی مربیان معتبری مثل زاگالو یا کارلوس آلبرتو مربیگری کردند که جام دنیای را برده اند ولی بعد از عدم نتیجه گیری اخراج شدند. اینکه ویلموتس برود یا به کارش ادامه دهد بستگی به نظر فدراسیون دارد و باید دید مسئولان چه تصمیمی خواهند گرفت.

حشمت مهاجرانی: موافق کنار گذاشتن ویلموتس هستم، هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد و تمام تیم های دنیا مربیان ناکام را برکنار می کنند.

حشمت مهاجرانی در گفت وگو با تسنیم، درباره احتمال فسخ قرارداد با ویلموتس گفت: ماندن هر مربی در هر تیمی بستگی به نتایج دارد و اگر یک مربی نتایج خوبی نگیرد، طبیعی است که برکنار شود. این روش در همه جای دنیا دیده می شود و موضوع عجیبی نیست. در منطقه ای که ما هستیم هم بارها این اتفاقات رخ داده و شما دیدید که برانکو بعد از جدایی از پرسپولیس به الاهلی عربستان رفت و به دلیل نتیجه نگرفتن اخراج شد.

وی ادامه داد: هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد و تمام تیم های دنیا مربیان ناکام را برکنار می کنند. در کشورهای عربی مربیان معتبری مثل زاگالو یا کارلوس آلبرتو مربیگری کردند که جام دنیای را برده اند ولی بعد از عدم نتیجه گیری اخراج شدند. اینکه ویلموتس برود یا به کارش ادامه دهد بستگی به نظر فدراسیون دارد و باید دید مسئولان چه تصمیمی خواهند گرفت.

مهاجرانی با بیان اینکه تیم ملی مشکل فنی دارد، عنوان کرد: خیلی از کارشناسان بعد از بازی با عراق و بحرین در خصوص شرایط تیم ملی و بحث ماندن یا رفتن ویلموتس صحبت کردند و خیلی نظرها هم به هم نزدیک بود. تیم ملی ایران از لحاظ فنی و هماهنگی تاکتیکی مشکل دارد، در ضمنً بازیکنان از لحاظ روحی در شرایط مناسبی قرار ندارند. این تیم نیاز به اردو و بازی های تدارکاتی دارد و من در یک مصاحبه گفتم که ما برزیل نیستیم که با چند جلسه تمرین به مصاف حریفان برویم.

سرمربی پیشین تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق رفتن ویلموتس هستید، شرح داد: در مجموع من موافق تغییر سرمربی هستم. شما دیدید که در زمان مربیگری کی روش، بازی های محبت آمیز یا اردوهای بلندمدت داشتیم و این برای هماهنگی و انسجام تیمی بود. متاسفانه تیم ملی شرایط خوبی ندارد و اینکه تغییری ایجاد شود در نهایت به تصمیم فدراسیون مربوط می شود.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا آوای بورالان با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: عصر ایران

به "حشمت مهاجرانی: موافق کنار گذاشتن ویلموتس هستم، هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حشمت مهاجرانی: موافق کنار گذاشتن ویلموتس هستم، هیچ کس مربی بازنده را دوست ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید