خواهانی برای املاک بیمه رازی پیدا نشد

به گزارش وبلاگ هوانورد، مزایده شرکت بیمه رازی برای فروش املاک و خودروهای مازاد این شرکت برگزار گردید ولی هیچ کسی برای خرید املاک این شرکت پیش قدم نشد و از میان 20 خودرو قابل عرضه این شرکت 12 خودرو به فروش رسید.

خواهانی برای املاک بیمه رازی پیدا نشد

به گزارش وبلاگ هوانورد، شرکت بیمه رازی که در میانه آبانماه مزایده تعداد قابل توجهی خودرو و مسکن را به صورت رسانه ای اطلاع رسانی نموده بود و در این میان نام دو خودرو وارداتی مدل سال به شدت به چشم می آمد، مزایده املاک و وسایل نقلیه در اختیار خود را برگزار کرد که با وجود فروش خودروها، مشتری برای املاک و ساختمان های این شرکت پیدا نشد.

از میان 20 خودرو به مزایده گذاشته شده این شرکت در ابتدای آذرماه، برای 12 عدد خودرو به ارزش دفتری یک میلیارد و 75 میلیون تومان مشتری پیدا شد و این تعداد خودرو به ارزش یک میلیارد و 988 میلیون و 200 هزار تومان به فروش رسید.

از خودروهای به فروش رسیده می توان به لندکروز مدل 2007 و هیوندای آزرا 2019 اشاره نمود که قیمت خودرو آزرا 2019 صفر کیلومتر در بازار حدود یک میلیارد و 20 میلیون تومان است.

برگزاری مناقصه خودرویی بیمه رازی در حالی برگزار شده که مشتری برای املاک مازاد این شرکت پیدا نشده و بنابر اطلاعات بورسی منتشر شده از سوی این شرکت، هیچ بسته پیشنهادی به این شرکت ارائه نشده است.

آنالیز صورت های اقتصادی بیمه رازی نشان از آن دارد که این بیمه در سال های 1397 و شش ماهه نخست سال 1398 شرایط اقتصادی مناسبی ندارد و بدهی این شرکت به بیمه گذاران و نمایندگان با رشد 53 درصدی روبرو شده است.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا آوای بورالان با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خواهانی برای املاک بیمه رازی پیدا نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواهانی برای املاک بیمه رازی پیدا نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید