راهکارهای فتح الله زاده برای حل مشکل زمین تمرین استقلال

به گزارش وبلاگ هوانورد، یکی از معضلات سالهای اخیر استقلال در اختیار نداشتن یک زمین تمرین مناسب به خصوص در نیمه های دوم سال است. آبی پوشان دیدار هفته بیست و یکم خود را در حالی در سیرجان انجام دادند که پیش از آن به دلیل نداشتن زمین مناسب، تمرینات مهمی را قبل از بازی از دست داده بودند.

راهکارهای فتح الله زاده برای حل مشکل زمین تمرین استقلال

علی فتح الله زاده مدیرعامل جدید باشگاه استقلال در مصاحبه با یکی از برنامه های تلویزیونی راهکار خود را برای حل این بحران ارائه داد. فتح الله زاده که پیش از این هم سابقه ساخت کمپ ناصر حجازی را برای استقلال دارد، در این مصاحبه گفت دو راهکار برای حل این معضل دارد.

وی بیان داشت: اولین راهکارم طرح مشارکت با یک پیمانکار به منظور تکمیل پروژه کمپ حجازی با ساخت هتل و زمین تمرین دیگری در آن کمپ است.

فتح الله زاده در ادامه افزود: راهکار دیگر این است که در صورت موافقت وزیر ورزش و با همکاری شهرداری تهران، کمپ را با زمینی در منطقه 22 تعویض کرده و در آن منطقه یک ورزشگاه 35 هزار نفری و اختصاصی برای استقلال بسازیم.

مدیرعامل آبی پوشان در ادامه شرح داد: با یک شرکت ترکیه ای رایزنی کردم و آنها مدعی شده اند این ورزشگاه را می توانند در مدت 10 ماه ساخته و به باشگاه تحویل دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "راهکارهای فتح الله زاده برای حل مشکل زمین تمرین استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهای فتح الله زاده برای حل مشکل زمین تمرین استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید