روایت لاریجانی از افتتاح پروژه ها در سفر به ارومیه

به گزارش وبلاگ هوانورد، لاریجانی با اشاره به آمادگی پروژه های نیروگاه برق سردشت و دو تصفیه خانه آب بهداشتی در آذربایجان غربی برای بهره برداری، گفت: مجموعا در این چند پروژه بیش از 500 میلیارد تومان اعتبار انجام شده است.

روایت لاریجانی از افتتاح پروژه ها در سفر به ارومیه

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ هوانورد، علی لاریجانی که به شهر ارومیه صفر نموده است، امروز صبح (سه شنبه، 14 آبان) در بدو ورود به این شهر در جمع وبلاگ هوانورد، گفت: مردم ولایتمدار و خواهان سرافرازی ایران اسلامی آذربایجان غربی، همیشه در دفاع از میهن نقش بسزایی داشته و در دوران دفاع مقدس نماد های مختلفی از این استان در جنگ وجود داشت.

رئیس قوه مقننه با اشاره به اینکه در این سفر چندین پروژه از جمله نیروگاه برق سردشت، دو تصفیه خانه آب بهداشتی و یک پروژه در زمینه فاضلاب در شهر ارومیه به بهره برداری می رسد، ادامه داد: مجموعا به این چند پروژه بیش از 500 میلیارد تومان اعتبارتخصیص یافته است که هر کدام از آن ها امتیازات خاصی از نظر سطح استفاده مردم دارند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود 300 هزار نفر از پروژه های آب بهداشتی که امروز به بهره بردای می رسد استفاده می نمایند، توضیح داد: آب حاصل از پروژه تصفیه فاضلاب نیز برای احیای دریاچه ارومیه استفاده می گردد.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "روایت لاریجانی از افتتاح پروژه ها در سفر به ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت لاریجانی از افتتاح پروژه ها در سفر به ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید