سی ان ان: معاون انتخابی بایدن احتمالا الیزابت وارن خواهد بود

به گزارش وبلاگ هوانورد، اگرچه انتخاب معاون جو بایدن در جریان کمپین انتخاباتی وی اهمیت چندانی ندارد، اما ظاهراً این انتخاب اکنون مهم است و به احتمال زیاد این انتخاب الیزابت وارن خواهد بود.

سی ان ان: معاون انتخابی بایدن احتمالا الیزابت وارن خواهد بود

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ هوانورد، جو بایدن در جریان رقابت انتخاباتی خود برای انتخابات 2020 آمریکا که در آبان ماه برگزار خواهد شد، به مرحله انتخاب معاون خود رسیده است. اگرچه این انتخاب آن طور که رسانه های آمریکایی اعلام می نمایند، چندان اهمیتی ندارد، اما ظاهراً انتخاب بایدن این بار مهم خواهد بود.

سی ان ان در گزارشی با اشاره به اینکه جو بایدن برای انتخاب معاون خود گزینه های زیادی در اختیار دارد، نوشت، در میان گزینه هایی که جو بایدن، نامزد بالقوه انتخابات 2020 آمریکا، یک گزینه از گزینه های دیگر پیش روی وی شاخص تر خواهد بود که آن الیزابت وارن است.

وبگاه خبری سی ان ان بعضی از دلایلی که بر اساس آنها، بایدن این انتخاب را خواهد داشت اینگونه ذکر نموده است.

عمل به قول. بایدن در مناظره انتخاباتی با برنی سندرز در ماه مارس موکداً اظهار داشت که کسی را که برای این سِمت درنظر گرفته یک زن خواهد بود.

سی ان ان در ادامه نوشت، از آنجایی که پاسخ های دونالد ترامپ به شیوع ویروس کرونا، بی حساب و کتاب بوده است، آمریکایی ها به دنبال کسی خواهند بود که بتوانند به آن اعتماد نمایند. از نظر سی ان ان وارن این قابلیت را دارد. نظر سنجی هایی در آمریکا نشان داده که به توانایی ترامپ در کنترل اوضاع کرونایی این کشور اعتمادی نیست.

تهییج و آماده سازی رأی دهندگان. با توجه به اینکه شیوع بیماری کرونا می تواند باعث گردد که تعداد کمی از رأی دهندگان برای رأی گیری حاضر شوند، بنابراین دموکرات ها باید مطمئن شوند که رأی دهندگان در روز انتخابات حاضر خواهند شد. در میان گزینه های مختلف، وارن یکی از بهترین انتخاب ها برای چنین اقداماتی است.

پختگی در امر رسانه. در انتخابات مقدماتی، وارن توجه رسانه ها را به خود جلب کرد و از رسانه های اجتماعی برای مخابره پیغام خود استفاده کرد. در سال 2020، ارتباط مؤثر در صندلی های مختلف مهم خواهد بود. وارن می تواند به بایدن یاری کند تا ارتباطات مؤثری داشته باشد و صندلی عمومی وی را تقویت کند.

ناامنی طبقه متوسط آمریکا. به دلیل شیوع بیماری کرونا، رأی دهندگان درباره امنیت مالی زندگی شان نگران هستند. بسیاری از نیرو های کار آمریکایی که قبلاً در کوشش بودند خانواده خود را تأمین نمایند، اکنون شغل های خود را از دست داده اند و در این حالی است که رکود مالی در حال افزایش است. به نظر می رسد که وارن طرح هایی در ذهن دارد و برای حل مشکل راه حلی ارائه می دهد.

در میان گزینه های که بایدن در اختیار دارد، الیزابت وارن، محتمل ترین گزینه خواهد بود. در حالی که بایدن گزینه های دیگری را نیز در اختیار دارد، اما شانس وارن برای ورود به دفتر بیضی شکل کاخ سفید بیشتر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سی ان ان: معاون انتخابی بایدن احتمالا الیزابت وارن خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان: معاون انتخابی بایدن احتمالا الیزابت وارن خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید