محاکمه پسر جوان به اتهام اغفال دختر بیمار

به گزارش وبلاگ هوانورد، مردی که به اغفال دختر بیمار روانی ازطریق اینستاگرام و سرقت پول و طلا از خانه پدری او متهم شده بود، ادعا کرد به درخواست دختر جوان وارد خانه آن ها شد و سرقتی در کار نبوده است.

محاکمه پسر جوان به اتهام اغفال دختر بیمار

به گزارش خراسان، این پرونده یک سال قبل با شکایت مردی به نام فرهاد به جریان افتاد. فرهاد در شرح ماجرا به مأموران گفت: دخترم، زیبا، به بیماری اختلال دوقطبی مبتلا و چندین بار هم در بیمارستان بستری شده است. آخرین بار بعد از ترخیص از بیمارستان متوجه رفتار های مشکوک او شدم، اما اهمیتی ندادم. با خودم فکر کردم مربوط به بیماری اش است.

این مرد در ادامه گفت: چند روز قبل وقتی از محل کار به خانه برگشتم، متوجه شدم طلا و پول نقدی که در خانه داشتیم سرقت شده و از زیبا هم خبری نیست. با توجه به بیماری دخترم، به شدت نگران او هستم و از پلیس درخواست رسیدگی دارم.

با طرح این شکایت تحقیقات برای یافتن دختر جوان شروع شد تا اینکه مأموران با آنالیز مکالمات تلفن همراه این دختر دریافتند او با مرد جوانی به نام آریا ارتباط دارد و آن مرد پول و طلا های او را سرقت نموده است. کوشش ها ادامه داشت تا اینکه دختر جوان شناسایی و بازداشت شد. زیبا در پلیس آگاهی مورد تحقیق نهاده شد، اما به دلیل اظهارات ضدونقیض و اصرار خانواده اش به بیمارستان منتقل و بستری شد.

چند روزی از بستری او نگذشته بود که خبر رسید زیبا به یاری آریا از بیمارستان فرار نموده است. مأموران بار دیگر دختر جوان و پسر را شناسایی و بازداشت کردند. آریا که متهم است دختر را ربوده و از خانه اش سرقت نموده است، گفت: من نمی دانستم او بیمار است به من گفت پدرش او را به زور در بیمارستان بستری نموده است.

با دستور قضات، پرونده برای آنالیز به پزشکی قانونی ارسال شد و متخصصان روز گذشته با ارسال نامه ای به شعبه 10 اعلام کردند که دختر جوان به اختلال دوقطبی مبتلاست و ادعای پدر درباره بیماربودن دخترش درست است.

به این ترتیب، پسر جوان یک بار دیگر پای میز محاکمه رفت. او گفت: من قبول دارم که با زیبا ارتباط داشتم، اما او خودش من را به خانه دعوت کرد و پول و طلا ها را هم خودش به من داد و من سرقتی انجام ندادم.

حتی او را برای فرار از بیمارستان ترغیب نکردم و او خودش به من گفت می خواهد از بیمارستان بیرون بیاید و درخواست کرد یاریش کنم. اتهاماتی را که پدر زیبا به من وارد نموده است، قبول ندارم. من و زیبا در اینستاگرام باهم آشنا شدیم و ارتباط داشتیم؛ رفتار های او بسیار عادی بود و من اصلا نمی دانستم بیمار است. به همین دلیل هم وقتی که از بیمارستان بیرون آمدیم من او را با اطمینان به خانه مادرم بردم و فکر نمی کردم دردسری درست گردد. چون او زن جوانی است که من فکر می کردم قدرت تصمیم گیری برای خودش را دارد، اما حالا می بینم اشتباه نموده ام.

متهم گفت: من اتهام ربایش او را قبول ندارم. سرقت هم انجام ندادم و اگر پول و طلایی گم شده است، کار من نبوده و زیبا خودش آن ها را برداشته است. قضات برای تصمیم گیری در این خصوص وارد شور شدند.

منبع: فرارو

به "محاکمه پسر جوان به اتهام اغفال دختر بیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محاکمه پسر جوان به اتهام اغفال دختر بیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید