مشاهده رتبه بندی کسب وکار های اینترنتی تا پایان آبان

به گزارش وبلاگ هوانورد، معاون تسهیل تجاری و توسعه کاربری مرکز تجارت الکترونیکی با بیان اینکه تا سرانجام آبان ماه امسال رتبه بندی کسب و کار های اینترنتی برای عموم قابل مشاهده می شود، گفت: این رتبه ها به معنای تضمین کسب و کار اینترنتی نیست.

مشاهده رتبه بندی کسب وکار های اینترنتی تا پایان آبان

به گزارش گروه مالی وبلاگ هوانورد، بهنام امیری گفت: در فاز دوم رتبه بندی کسب و کارهای الکترونیکی دارای نماد اعتماد الکترونیکی در پروفایل فروشگاه های اینترنتی رتبه بندی فروشگاه ها برای مشاهده عموم قرار داده می شود.

معاون تسهیل تجاری و توسعه کاربری مرکز تجارت الکترونیکی اضافه نمود: از طریق انتشار عمومی رتبه بندی کسب وکارهای اینترنتی مراجعه کنندگان می توانند به راحتی وضعیت یک فرورشگاه اینترنتی را در زمینه های مختلف از جمله مالی، پاسخگویی به شکایات، سوابق تخلفات، سابقه فعالیت و امثال آن را بررسی و با سایر فروشگاه ها مقایسه کنند و سپس اقدام به خرید از آن فروشگاه کنند.

وی بیان داشت: در فاز اول رتبه بندی کسب و کارهای الکترونیکی دارای نماد اعتماد الکترونیکی طی یک دوره یک ساله رتبه بندی فروشگاه ها برای خود فروشگاه قابل مشاهده بود بدین ترتیب که هر فروشگاه اینترنتی از طریق مشاهده اطلاعات رتبه خود را با سایر فروشگاه ها مقایسه می کرد اما در فاز دوم این رتبه بندی برای عموم قابل مشاهده خواهد بود.

امیری با بیان اینکه این رتبه بندی ها از اواخر آبان ماه 1398 قابل رویت خواهد بود اضافه نمود: این سیستم تکاملی است و احتمالا در سال آینده هم یک ویرایش خواهد داشت.

معاون تسهیل تجاری و توسعه کاربری مرکز تجارت الکترونیکی بیان داشت: اما مراجعه کنندگان به فروشگاه های اینترنتی باید بدانند که این رتبه ها تضمین کننده کسب و کار نیست و این مرکز رتبه تضمینی به هیچ کسب و کاری نمی دهد بلکه سطح ریسک از طریق مرکز تجارت الکترونیکی برای فروشگاه اینترنتی اعلام می شود.

منبع: فارس

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مشاهده رتبه بندی کسب وکار های اینترنتی تا پایان آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاهده رتبه بندی کسب وکار های اینترنتی تا پایان آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید