مسئله ای در حوزه کالاهای اساسی استان تهران وجود ندارد

به گزارش وبلاگ هوانورد، معاون امور مالی استانداری تهران تأکید کرد: در حوزه کالاهای اساسی مسئله ای در استان تهران وجود ندارد و انبارهای استان مملو از کالا است.

مسئله ای در حوزه کالاهای اساسی استان تهران وجود ندارد

به گزارش وبلاگ هوانورد، محمد امامی امین عصر سه شنبه در جریان بازدید از طرح های کشاورزی و دامپروری شهرستان ورامین گفت: دشت ورامین ، از اراضی حاصلخیزی برخوردار است که در صورت توجه به کشاورزی و توسعه آن، می توان تحول عظیمی در اقتصاد منطقه به وجود آورد.

وی یکی از مسائل عمده کشاورزی شهرستان ورامین را کمبود منابع آبی ذکر کرد و اضافه کرد: کاهش بارش نزولات جوی و برداشت بی رویه از منابع آب زیرزمینی، باعث شده تا کشاورزی دشت ورامین با پدیده ای به نام فرونشست روبرو گردد که این مهم دشت را با خطر جدی روبرو نموده است.

امامی امین اضافه کرد: کشاورزان در صف نخست فراوری محصولات غذایی قرار دارند و مسئولان موظفند تا با برطرف مسائل این حوزه، به اقتصاد کشور و بی احتیاجی از واردات محصولات غذایی یاری نمایند.

وی با اشاره به افزایش قیمت بنزین و لزوم توجه به بازار مصرف گفت: شرایط بازار در استان تهران به طور کامل رصد شده و مورد آنالیز قرار می گیرد و در صورتی که احتیاج به کالای خاصی در استان تهران احساس گردد، به سرعت این احتیاج برطرف می گردد.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا آوای بورالان با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مسئله ای در حوزه کالاهای اساسی استان تهران وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئله ای در حوزه کالاهای اساسی استان تهران وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید