کرونا در کرمان 645 قربانی گرفت

به گزارش وبلاگ هوانورد، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان کرمان، 645 نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید 19 جان خود را از دست داده اند.

کرونا در کرمان 645 قربانی گرفت

به گزارش خبرنگار ، مهدی شفیعی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در گزارشی به بیان آخرین آمار از شرایط موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید 19 در استان کرمان تا ساعت 15:00 امروز چهارشنبه 29 مرداد ماه پرداخت و گفت: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان های استان کرمان 286 نفر است.

او با تفکیک کردن موارد مثبتی که هم اکنون در سطح دانشگاه های علوم پزشکی استان بستریند، افزود: 198 نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، 12 نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، 34 نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، 15 نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و 27 نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.

شفیعی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری تا به امروز را 5 هزار و 281 مورد عنوان نمود.

او با اشاره به اینکه 46 مورد جدید طی 24 ساعته گذشته در بیمارستان های استان کرمان بستری شدند، شرح داد: از این تعداد، 23 مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک مورد حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، 18 مورد حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و 4 مورد حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد فوتی های قطعی ابتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته را 11 نفر اعلام کرد و بیان داشت: 9 نفر از شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک نفرحوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و یک نفر از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.

شفیعی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان کرمان 645 نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید 19 جان خود را از دست داده اند.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کرونا در کرمان 645 قربانی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا در کرمان 645 قربانی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید