اظهارات جدید زنگنه درباره سهمیه بندی بنزین

به گزارش وبلاگ هوانورد، خبرنگاران؛ بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت توضیحاتی را درباره مخزن جدید نفتی کشف شده و بحث های مطرح شده درباره سهمیه بندی بنزین ارائه کرد.

اظهارات جدید زنگنه درباره سهمیه بندی بنزین

ه گزارش وبلاگ هوانورد به نقل از ایلنا؛ بیژن زنگنه امروز (سه شنبه، 21 آبان ماه) پس از حضور در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در جمع وبلاگ هوانورد ضمن شرح مباحث مطرح شده در این نشست، شرحاتی را درباره مخزن جدید نفتی کشف شده و بحث های مطرح شده درباره سهمیه بندی بنزین ارائه کرد.

وی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا سهمیه بندی بنزین سال جاری اتفاق می افتد یا خیر، گفت: هر زمان دولت چنین دستوری و ابلاغی به وزارت نفت بدهد سهمیه بندی بنزین را اجرا می کنیم، البته بهتر است در این باره شایعه پراکنی نشود زیرا مطالب منتشر شده در رسانه های مختلف نتیجه ای جز نگران کردن مردم ندارد. وزارت نفت هر وقت دستوری درباره سهمیه بندی بنزین دریافت کند آن را به اطلاع مردم می رساند.

وزیر نفت به کشف مخزنی جدید با نام نام آوران در خوزستان اشاره نمود و گفت: خوشبختانه نمایندگان مجلس شورای اسلامی از این کشف جدید استقبال کردند و آن را به ملت ایران تبریک گفتند.

زنگنه با بیان اینکه مخزن نفتی نام آوران مشترک نیست، گفت: میدان های دیگری نیز زیر مخزن نام آوران، مانند میدان های منصوری، سوسنگرد، آب تیمور، سپهر، جفیر و دارخوین کشف شده اند، بنابراین طرح هایی هم برای توسعه ای این میدان ها مدنظر داریم.

وی ادامه داد: برای نمونه میدان نفتی آب تیمور جزو طرح هایی بود که قرارداد آن تا مرز امضا شدن پیش رفت، اما به دلیل تحریم ها متوقف شد بنابراین کوشش می کنیم که دوباره در جریان توسعه قرار گیرد.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: اقتصادنیوز

به "اظهارات جدید زنگنه درباره سهمیه بندی بنزین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات جدید زنگنه درباره سهمیه بندی بنزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید