افزایش 2.5 برابری بازرسی های روزانه در زنجان

به گزارش وبلاگ هوانورد، خبرنگاران/زنجان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از افزایش 2.5 برابری بازرسی های روزانه در زنجان خبر داد.

افزایش 2.5 برابری بازرسی های روزانه در زنجان

ناصر فغفوری در گفت وگو با وبلاگ هوانورد، اظهار کرد: میزان بازرسی های روزانه اجرا شده در استان زنجان 2.5 برابر افزایش یافته است و در حال حاضر روزانه 250 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی استان انجام می شود که نسبت به یک ماه گذشته 2.5 برابر افزایش یافته است.

این مسئول ادامه داد: از این تعداد بازرسی، 10 درصد منتج به تشکیل پرونده می شود که این پرونده ها برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال می شود.

وی با اشاره به افزایش تعداد گشت های مشترک، افزود: تعداد گشت های مشترک از یک بار در هفته به روزانه 4 الی 5 بار افزایش یافته است به طوری که در 25 روز اخیر 4359 مورد بازرسی و 84 مورد گشت مشترک در استان گرفته است که منجر به تشکیل 510 پرونده به ارزش 110 میلیارد ریال شده است.

فغفوری شرح داد: 334 مورد شکایت مردمی نیز در این مدت ثبت شده که 322 مورد قابل پیگیری بوده است و 203 مورد از شکایات به صورت تلفنی، 86 مورد حضوری، 10 مورد کتبی و 35 مورد اینترنتی بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به عدم افزایش غیرمنطقی اقلام اساسی پس از افزایش قیمت بنزین، اعلام کرد: با بررسی های اجرا شده در اقلام اساسی شاهد افزایش قیمت متاثر از افزایش قیمت بنزین نبودیم و صرفا افزایش قیمت برخی اقلام به لحاظ فصل تولید بوده است که سالانه شاهد بروز این امر در مقاطع مختلف سال بودیم.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش 2.5 برابری بازرسی های روزانه در زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 2.5 برابری بازرسی های روزانه در زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید