این آدم ها با خودشان لبخند می آورند

به گزارش وبلاگ هوانورد، خبرنگاران/کرمانشاهشهر به شهر می گردند و لبخند هدیه می دهند، لبخند به همه آنهایی که عمری به خاطر یک شکاف کوچک روی لب، خنده فراموششان شده بود.

این آدم ها با خودشان لبخند می آورند

دستان معجزه گرشان روی لب های شکافته مردمان این سرزمین مرهم می گذارد و گل لبخند می کارد.

تیم جراحی خیریه جراحان پلاستیک مناطق محروم حالا قرار است در بیست و ششمین سفر خود از سوی موسسه ملی مرهم روزهای 20 تا 24 آبان ماه دوباره به کرمانشاه بیایند.

مهدی محمدی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفت و گو با وبلاگ هوانورد، با اشاره به سفر مجدد تیم خیریه جراحان پلاستیک به استان کرمانشاه، گفت: این تیم در سفر قبلی خود به استان حدود 600 ویزیت انجام داده و 154 بیمار را بصورت رایگان جراحی کردند.

وی اضافه کرد: با توجه به برکات بسیار این سفر، مجددا این تیم 20 تا 24 آبان ماه سال جاری به کرمانشاه سفر می نماید و تمام بیمارانی را که دچار ناهنجاری های کام و لب از جمله شکاف کام هستند را مداوا و جراحی می نمایند.

محمدی توضیح داد: تمام موارد مربوط به ویزیت، عمل جراحی و اسکان برای مراجعان در محل بیمارستان امام خمینی(ره) کرمانشاه بصورت رایگان انجام خواهد شد.

این مسئول یادآور شد: علاوه بر بیماران استان کرمانشاه، بیماران استان های همجوار هم می توانند برای بهره مندی از این سفر بابرکت اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: افراد می توانند برای ثبت نام ویزیت و نوبت دهی به پایگاه اینترنتی موسسه ملی مرهم به آدرس www.marhamportal.ir مراجعه و یا بصورت حضوری طی روزهای 20 تا 24 آبان به بیمارستان امام خمینی(ره) مراجعه نمایند.

این مسئول اظهار داشت: در سفر دوم این تیم به استان، 60 نفر شامل جراحان پلاستیک، پزشکان بیهوشی، پرستاران، کارشناسان اتاق عمل، بیهوشی و گفتار درمانی حضور دارند.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "این آدم ها با خودشان لبخند می آورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این آدم ها با خودشان لبخند می آورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید