جلالی: خیلی تلخ است بدون اینکه به حریف موقعیت بدهیم، بازنده می شویم، کنترل توپ را که من نمی توانم به بازیکن یاد بدهم!

به گزارش وبلاگ هوانورد، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان از نحوه کار تیمش و اینکه به زعم او بدون اینکه به حریفان موقعیت بدهند، گل می خورند، ابراز تأسف کرد.

جلالی: خیلی تلخ است بدون اینکه به حریف موقعیت بدهیم، بازنده می شویم، کنترل توپ را که من نمی توانم به بازیکن یاد بدهم!

به گزارش خبرنگار وبلاگ هوانورد از اهواز, مجید جلالی بعد از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری این بازی گفت: خیلی خیلی تلخ است که ما بازی های متعدد برگزار نموده، برنامه ریزی می کنیم، بهترین تمرین ها را انجام می دهیم، اما وقتی در زمین بازی می کنیم، بدون اینکه به حریف موقعیت بدهیم، بازنده می شویم. در جریان بازی خیلی کارها که می توانیم انجام دهیم، صورت می دهیم، اما بازنده می شویم.

وی اضافه کرد: وقتی به عقب برمی گردم و به بازی با شهر خودرو و سپاهان و پس از آن، این بازی را نگاه می کنم، خیلی برای من تلخ است. شما دیدید که ما امروز طوری نبودیم که بخواهیم بازنده باشیم. روی ضربه ایستگاهی دو نفر را پشت محوطه جریمه گذاشته ایم که مقابل شوت را بگیرند و به همان شکل گل می خوریم. یا گل آخر را هم که دیدید به چه شکلی خوردیم. این مسئله خیلی برای من سخت است. شبانه روزی کار می کنیم و در هر بازی با توان حداکثری می آییم، اما با اشتباهات خیلی پیش پا افتاده می بازیم. دیگر کنترل توپ را که من نمی توانم به بازیکن یاد بدهم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در واکنش به اینکه آیا حضور در انتهای جدول باعث پایین آمدن روحیه تیمش نشده است، گفت: انتهای جدول این شرایط را دارد، اما هر روز کنار تیم کار می کنم. افراد مختلفی از جمله روانشناس را کنار تیم آورده ام و شبانه روزی کار می نمایند تا تیم شرایط بهتری پیدا کند. دیگر چه کار باید انجام بدهیم؟ درست همان طور گل خوردیم که در تمرینات روی جلوگیری از آن کار نموده بودیم. به بازیکنانم گفتم وقتی شما کرنر می زنید، آنها سعی خواهند کرد روی ضدحمله گل بزنند و درست به همان شکل گل خوردیم.

جلالی در خصوص اینکه تیمش با برنامه بازی می نماید، اما چرا نتیجه نمی گیرد، گفت: ما روی خیلی مسائل از جمله ایستگاهی ها برنامه داشتیم، اما شما هیچ وقت نمی توانید کارهای پیچیده انجام بدهید. باید به ظرفیت تیم نگاه کنید. ما نمی توانیم کار پیچیده انجام بدهیم و باید با کارهای ساده پیش برویم. از طرفی بازیکن حریف پیراهن بازیکن ما را در محوطه جریمه کشید، اما داور مسابقه عکس العملی نداشت. من از داور این بازی ناراضی هستم. این را هم به کمیته داوران می گویم، نه به داور این بازی. اینکه داور هر سوتی می زند، بازیکنان روی او می فرایند، یک تاکتیک است. به خصوص روی داوران جوانی که تازه کار هستند. این اتفاقات روی آنها تأثیر می گذارد و نمی توانند قضاوت منصفانه ای داشته باشند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مهدی زبیدی دیر به زمین نیامد و اینکه به نظر می رسید تیم گل گهر در حمله کردن مشکل دارد، گفت: او 25 دقیقه بازی کرد. این نظر شماست.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر در واکنش به طرح این موضوع که به نظر می رسد تمرکز خط دفاعی تیمش خیلی سریع به هم می ریزد، گفت: شما درست می گویید. در همین دو بازی نگاه کنید ما سه گلی که خوردیم، به چه شکل دریافت کردیم. بازیکنان ما اشتباهات خیلی بچگانه ای دارند. به مسائلی که در تمرینات روی آن تمرکز نموده ایم، توجه نمی گردد. به طور مثال اینکه اگر تیم حریف کرنر یا ایستگاهی می زند، دو نفر پشت محوطه جریمه باشند که شوت نزنند.

جلالی در پاسخ به این سؤال که آیا گل گهر می تواند با تقویت در نیم فصل در لیگ برتر ماندنی گردد، اظهار داشت: حتماً همین طور است و ما احتیاج به ترمیم داریم. نسبت به این تیم حتی یک درصد هم ناامید نیستم. به خصوص وقتی می بینیم چیزی که سه چهار هفته شبانه روزی کار نموده ایم، تأثیرش را در بدنه بازی گذاشته است. فقط جایی که احتیاج به تجربه و کیفیت مهارتی لیگ فزونی است، جای این مسئله را خالی می بینیم. ما به صندلی بهتری خواهیم رسید و این کار را خواهیم کرد، شک نکنید.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا آوای بورالان با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جلالی: خیلی تلخ است بدون اینکه به حریف موقعیت بدهیم، بازنده می شویم، کنترل توپ را که من نمی توانم به بازیکن یاد بدهم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: خیلی تلخ است بدون اینکه به حریف موقعیت بدهیم، بازنده می شویم، کنترل توپ را که من نمی توانم به بازیکن یاد بدهم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید