حضور حسینی در ترکیب پرسپولیس موهبت است، خدا کند کالدرون ترکیب را تغییر ندهد

به گزارش وبلاگ هوانورد، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید با اینکه این تیم در بازی های گذشته کم گل خورده است اما حضور سید جلال حسینی در ترکیب سرخ پوشان یک موهبت است.

حضور حسینی در ترکیب پرسپولیس موهبت است، خدا کند کالدرون ترکیب را تغییر ندهد

مرتضی فنونی زاده در گفت و گو با وبلاگ هوانورد، درباره بازی پرسپولیس با فولاد که با رجحان یک گله شاگردان کالدرون به پایان رسید، اظهار کرد: نیمه اول با تک گل ترابی پرسپولیس برنده شد. ضربه او هم به تیرک خورد و من فکر می کنم بازیکنان تیم هنگام زدن ضربات پنالتی استرس دارند. در کل این سه امتیاز خیلی به درد تیم می خورد ولی نیمه دوم پرسپولیس به عقب آمد.

او ادامه داد: تا به حال ندیده بودم فولاد انقدر روی هوا بازی کند. باید بگویم یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس هم سید جلال حسینی بود که همه توپ های اول را زد. بازیکنان به طور کلی بدون اشتباه بازی کردند. نیمه اول پایاپای بود اما در نیمه دوم مالکیت با فولاد بود اما آن ها هم نتوانستند موقعیت خطرناکی ایجاد نمایند. بازیکنان پرسپولیس هم می توانستند در ضد حملات گل های بیشتری بزنند. خوبی بازی این بود که پرسپولیس سه امتیاز را گرفت و به صدر نزدیک شد. بعد از آن مساوی مقابل ماشین سازی، این برد خیلی حیاتی بود.

فنونی زاده درباره حضور حسینی هم گفت: ما در بازی های قبلی خیلی گل نخوردیم اما به طور کلی حضور حسینی در ترکیب تیم یک موهبت است. خدا کند در بازی های بعدی کالدرون در ترکیب تیم تغییراتی ایجاد نکند. همچنین امیری هم نسبت به بازی های قبلی بهتر بود و اصطلاحا روز خوبش بود.

او در پاسخ به این پرسش که آیا خلا کامیابی نیا در تیم احساس می گردد یا خیر شرح داد: بله خلا او کاملا حس می گردد. کامیابی نیا خیلی مثبت بازی می نماید. او گل می زند، توپ حریف را خراب و بازی سازی می نماید. اگر او، حسینی، عالیشاه و رسن در ترکیب باشند خیلی خوب می گردد.

  • طراحی ویلا

    طراحی ویلا | برای طراحی ویلای دوپلکس مدرن و یا ویلایی کلاسیک با ما همراه باشید.

  • قطار اروپا

    رزرو قطار اروپا | در سیستم رزرو قطارهای اروپا ما با بهترین و ارزانترین قیمت بلیط تهیه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حضور حسینی در ترکیب پرسپولیس موهبت است، خدا کند کالدرون ترکیب را تغییر ندهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور حسینی در ترکیب پرسپولیس موهبت است، خدا کند کالدرون ترکیب را تغییر ندهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید