نامه افشاگرانه مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی ، داماد آن رئیس کمیسیون معاون همان مدیرعامل نجومی بگیری بود ...

به گزارش وبلاگ هوانورد، مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی در نامه ای به رییس کل دیوان محاسبات کشور به بیانیه اخیر این دیوان پاسخ داد.

نامه افشاگرانه مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی ، داماد آن رئیس کمیسیون معاون همان مدیرعامل نجومی بگیری بود ...

به گزارش وبلاگ هوانورد به نقل از ایسنا، سید میعاد صالحی در نامه ای خطاب به عادل آذر با اشاره به بیانیه اخیر دیوان محاسبات درباره اظهاراتش گفت: در بیانیه منتشر شده، اظهارات اینجانب سراسر کذب عنوان شده است. البته بهتر بود به جای فرافکنی، به موارد مربوطه و شائبه سوء استفاده از صندلی شغلی به صراحت پاسخ داده می شد. به عنوان مثال به جلسه خرداد ماه 98 حدود ساعت 12:45 تا 13:30 در دفتر جنابعالی در دیوان محاسبات اشاره ای نشده است، آیا آن جلسه و محتوای آن را تکذیب می کنید؟!

افشاگری جنجالی مدیرعامل معزول صندوق بازنشستگی | واکنش دیوان محاسبات کشور

صالحی با بیان این ادعا که نامه مورخ 1 /4/ 98 معاون دیوان محاسبات در مورد وی حاوی موارد کذب و کتمان حقیقت در مورد عنوان مدرک دکتری او از دانشگاه صنعتی شریف و سوابق مدیریتی و مالی اوست، ادامه داد: نامه ای که در پاسخ به استعلام بی سابقه رئیس وقت کمیسیون اجتماعی مجلس ارسال شده است. جالب اینجاست که داماد آن رئیس کمیسیون، معاون همان مدیر عامل نجومی بگیری بود که در زمان اینجانب برکنار و گزارش آن را نیز برای شما ارسال کردم و در گزارش تفریغ بودجه سال 97 به آن اشاره کرده اید که متوسط ماهیانه 53 میلیون تومان خالص دریافتی داشته است. آیا این همان هلدینگی نیست که به طور کاملا اتفاقی باجناق شما بر خلاف قواعد ابلاغی صندوق سرپرست شرکت زیرمجموعه آن شده بود؟!

مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی در بخش دیگری از این نامه گفت: در بخشی از بیانیه موصوف، به نوعی تهدید به شکایت از اینجانب در مراجع قضایی شده است! این درحالیست که اتفاقا اینجانب با توجه به صحبت های اخیر رئیس محترم دستگاه قضا مبنی بر پیگیری و مواخذه مدیران دارای مسئولیت، نسبت به بیان موارد مذکور اقدام نمودم و تقاضای رسیدگی داشته ام و در صورتی که اصرار بر بیانیه پراکنی و فرافکنی داشته باشید، شکایت از جنابعالی و معاونتان به دلایل بیان کذب، کتمان حقیقت، شائبه تبانی و سوء استفاده از صندلی شغلی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

منبع: همشهری آنلاین

به "نامه افشاگرانه مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی ، داماد آن رئیس کمیسیون معاون همان مدیرعامل نجومی بگیری بود ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه افشاگرانه مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی ، داماد آن رئیس کمیسیون معاون همان مدیرعامل نجومی بگیری بود ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید