خبرنگاران معاون استاندار کرمانشاه: شورای اطلاع رسانی راهبرد تعیین می خواهد

به گزارش وبلاگ هوانورد، کرمانشاه- خبرنگاران- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه در تولید و نشر محتوای دفاع از عملکرد همه دستگاه ها باید دغدغه مند بود، بر وجود راهبردی تعیین و مناسب در ارتباط بین شورای اطلاع رسانی کشور و استان ها تاکید کرد.

خبرنگاران معاون استاندار کرمانشاه: شورای اطلاع رسانی راهبرد تعیین می خواهد

محمدابراهیم الهی تبار روز چهارشنبه در نشست ویدئو کنفرانس شوراهای اطلاع رسانی استان ها با معاون سیاسی وزیر کشور و معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهارداشت: هنوز ارتباط معناداری بین شورای اطلاع رسانی مرکزی و شورای اطلاع رسانی استان ها دیده نمی شود.

وی تاکید کرد: مشارکت همه دستگاه ها به صورت دغدغه مندانه در تولید و نشر محتوا و دفاع از عملکرد دولت نیاز شوراهای اطلاع رسانی است.

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه با تاکید بر ضرورت توانمندی دبیرخانه های شورای اطلاع رسانی از تخصیص نیافتن اعتبارات به أین بخش انتقاد کرد.

وی ادامه داد: باوجود تصمیم دولت به تخصیص اعتبار برای اطلاع رسانی عملکرد در زلزله، سازمان برنامه و بودجه به آن توجهی نکرد و گویا این سازمان اعتقادی به اهمیت اطلاع رسانی ندارد.

الهی تبار گفت: دولت در زلزله کرمانشاه بسیار کار کرد و 11 هزار میلیارد تومان اعتبار به آن اختصاص داد اما در فضای رسانه ای نه تنها شایسته به آن پرداخته نشده بلکه حتی صدا و سیما نیز در پرداخت به اخبار آن نیاز به پایش و مراقبت داشت.

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه رسانه ها نیازمند حمایت هستند، افزود:باوجود ضرورت مقابله با موج روانی و تبلیغاتی رسانه های خارجی، فضای مجازی را در اختیار دیگران قرار داده ایم و بعضا با فعالان نیز برخوردهایی صورت می گیرد و به تازگی هم بحث بسته شدن اینستاگرام شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران معاون استاندار کرمانشاه: شورای اطلاع رسانی راهبرد تعیین می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون استاندار کرمانشاه: شورای اطلاع رسانی راهبرد تعیین می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید