سازمان دامپزشکی: کشتار زیاد شد، قیمت مرغ به زودی سقوط آزاد می نماید!

به گزارش وبلاگ هوانورد، رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: بر اساس اطلاعات این سازمان درباره حجم کشتار مرغ، قیمت این محصول از هفته جاری سقوط می نماید.

سازمان دامپزشکی: کشتار زیاد شد، قیمت مرغ به زودی سقوط آزاد می نماید!

به گزارش وبلاگ هوانورد به نقل از خبرگزاری تسنیم علیصفر ماکنعلی رئیس سازمان دامپزشکی کشور اظهار کرد: بر اساس اطلاعات این سازمان درباره حجم کشتار مرغ، قیمت این محصول از هفته جاری سقوط می نماید.

وی اضافه کرد: با توجه به تدابیری که در وزارت جهاد کشاورزی اندیشیده شده منتظر سقوط آزاد قیمت مرغ از روز شنبه باشید.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور ادامه داد: دیروز 143 ماشین مرغ وارد میدان بهمن شد که نتایج آن از شنبه معین می گردد و نتایج آن از روزهای آینده معین می گردد و به قیمت مصوب 20400 تومان می رسد.

قیمت مرغ زنده بر اساس آنالیز های سازمان حمایت 15 هزار تومان تا 15 هزار و 500 تومان است که تا به دست مصرف کننده برسد همان 20400 تومان می گردد.

وی توضیح داد: قیمت فعلی مرغ متاثر از شرایط ورانی بازار و افزایش مقطعی تقاضای بازار است؛ البته باید در نظر داشت که قیمت این محصول از قیمت نهاده ها و سایر هزینه های فراوری نیز متاثر و عدم ترخیص به موقع آنها بر روی قیمت تمام شده تاثیر می گذارد.

ماکنعلی با اشاره کاهش جوجه ریزی مقطعی جوجه ریزی گفت: در قضیه افزایش قیمت مرغ یک عده ای سوداگری کردند و عده ای نیز برای خرید این محصول حجوم بردند.

منبع: جام جم آنلاین

به "سازمان دامپزشکی: کشتار زیاد شد، قیمت مرغ به زودی سقوط آزاد می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان دامپزشکی: کشتار زیاد شد، قیمت مرغ به زودی سقوط آزاد می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید